ZARZĄDZENIE NR/2/11
WÓJTA GMINY LIPKA z dnia 17 stycznia 2011 r.
W sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U.2007r. Nr 190 poz.1360 z późn. zm.) zarządzam co następuje:
§ 1. Do przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 6 lutego 2011 r. powołuję obwodowe komisje wyborcze w składzie;
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 | ||||
Siedziba w Wielkim Buczku | ||||
L.P. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający | ||
1. | Wenda Agnieszka | KW Prawo i Sprawiedliwość | ||
2. | Garcon Alicja | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | ||
3. | Chałubek Grzegorz | KW Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||
4. | Zdrenka Magdalena | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
5. | Łopian Małgorzata | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
6. | Klimek Agnieszka | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
7. | Olczak Edyta | Wójt Gminy art.48 ust.2 pkt.2 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 | ||||
Siedziba w Lipce | ||||
L.P. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający | ||
1. | Płóciennik Aleksander | KW Prawo i Sprawiedliwość | ||
2. | Michta-Kotur Patrycja | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | ||
3. | Chałubek Wojciech | KW Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||
4. | Bartłomiej Kabattek | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
5. | Adamczuk Anna | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
6. | Kaczor Aneta | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
7. | Gbur Przemysław | Wójt Gminy art.48 ust.2 pkt.2 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 | ||||
Siedziba w Lipce | ||||
L.P. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający | ||
1. | Lewandowska Magdalena | KW Prawo i Sprawiedliwość | ||
2. | Szoska Marzenna | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | ||
3. | Włodarczak Janina | KW Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||
4. | Mikrut Leokadia | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
5. | Bonin Bernard | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
6. | Maliszewska Urszula | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
7. | Linek Katarzyna | Wójt Gminy art.48 ust.2 pkt.2 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 | ||||
Siedziba w Łąkiem | ||||
L.P. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający | ||
1. | Kowalski Marcin | KW Prawo i Sprawiedliwość | ||
2. | Linek Henryk | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | ||
3. | Lach Beata | KW Sojusz Lewicy Demokratycznej | ||
4. | Wrzałek Ewelina | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
5. | Stefaniuk Elżbieta | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
6. | Grochowska Malwina | Wójt Gminy art.48 ust.6 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP | ||
7. | Supernat Jolanta | Wójt Gminy art.48 ust.2 pkt.2 ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu RP |
§2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu na tablicach ogłoszeń.
Wójt Gminy Lipka
Przemysław Kurdzieko
Babiak Katarzyna
Szporlendowski Tomasz
Moraczewski Karol
Alicja Olszewska