Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości Gm. Żurawica
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Dom Ludowy w Batyczach, Batycze 120, 37-713 Maćkowice
- Dariusz Szumełda, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Lidia Anna Świta, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Karolina Beata Błońska, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Sylwia Angelika Prokopska, zgłoszony przez komitet KW BEZPATRYJNI
- Bartłomiej Dawid Szumełda, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Ewelina Irena Koniuszy, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Paweł Krzysztof Maksymowicz, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Bolestrzszycach, Bolestraszyce 156, 37-722 Wyszatyce
- Marcin Paweł Wołk, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Renata Teresa Wilgucka, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Robert Mariusz Gawlik, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Ewa Szpetman, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Iwon Agata Szarzyńska, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Justyna Katarzyna Chęć, zgłoszony przez komitet KW RUCH JEDNOŚĆ POLAKÓW
- Anna Katarzyna Wielgus-Kozak, zgłoszony przez komitet KW PRAWICA
- Alicja Maria Muc, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Dariusz Piotr Janicki, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, Buszkowice 138, 37-710 Żurawica
- Monika Sylwia Kopeć, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Janusz Wacław Jasiński, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Aneta Wańkowicz-Rzepa, zgłoszony przez komitet KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
- Magdalena Elżbieta Szumełda, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Waldemar Zdzisław Kłaniecki, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Dariusz Bogdan Turkiewicz, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Maja Katarzyna Baran, zgłoszony przez komitet KWW RDIP
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Dom Ludowy w Buszkowiczkach, Buszkowiczki 38, 37-710 Żurawica
- Jan Łukasz Kapiczak, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Sebastian Michał Sobol, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Elżbieta Maria Budzan, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Katarzyna Agata Szumełda, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.NIPL ZIELONI
- Jakub Ryszard Kopeć, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Paweł Stanisław Pytlak, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Kamik Adam Grenda, zgłoszony przez komitet KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Dom Ludowy w Kosienicach, Kosienice 103B, 37-713 Maćkowice
- Ewelina Kornelia Chajko-Korczak, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Dariusz Witold Klepak, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Marta Bronisława Pusz, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Paulina Ewa Stec, zgłoszony przez komitet KW POLSKA JEST DEDNA
- Elżbieta Cisek, zgłoszony przez komitet KW PRAWICA
- Beata Maria Opiela, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Gabriel Szumełda, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Budynek OSP w Maćkowicech, Maćkowice 58, 37-713 Maćkowice
- Eryka Wawro, zgłoszony przez komitet KWW UWIERZ W POLSKĘ
- Iwona Halina Maciupa, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Grzegorz Piotr Szary, zgłoszony przez komitet KWPOLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Andrzej August Szumełda, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Adam Ryszard Baran, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Sabina Anna Buksa, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Bożena Zofia Fularz, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Michał Piotr Kobylański, zgłoszony przez komitet KW POLSKA JEST JEDNA
- Anna Józefa Szumełda, KKW TZRECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Dom Ludowy w Orzechowcach, Orzechowce 85, 37-712 Orzechowce
- Marta Ewa Pempuś, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Marzena Barbara Smyk, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Joanna Magdalena Korzeniecka, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Zdzisława Fac, zgłoszony przez komitet KW PRAWICA
- Daniel Lisowiec, zgłoszony przez komitet KW POLSKA JEST JEDNA
- Joanna Maria Gala, zgłoszony przez komitet KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
- Adam Rabski, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Ewa Bożena Rokitowska-Cisek, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Jagoda Wiktoria Szydłowska, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Dom Ludowy w Wyszatycach, Wyszatyce 160, 37-722 Wyszatyce
- Jacek Górniak, zgłoszony przez komitet KWW RDIP
- Aleksandra Kinga Odszarna, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Paulina Maria Sudoł, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Jacek Dominik Chytła, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Marian Górniak, zgłoszony przez komitet KW RUCH JEDNOŚCI POLAKÓW
- Paweł Gerasik, zgłoszony przez komitet KW NOWAN LEWICA
- Beata Danuta Bielec, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Liliana Perkun-Mrozek, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Sylwia Sabina Małek, zgłoszony przez komitet KW BEZPARTYJNI
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Polski Dom Katolicki w Żurawicy, ul. Wojska Polskiego 1, 37-710 Żurawica
- Bernadetta Wiech, zgłoszony przez komitet KW PRAWICA
- Ewelina Agnieszka Kocik-Stadnicka, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Kacper Marek Kułakowski, zgłoszony przez komitet KKW UWIERZ W POLSKĘ
- Beata Maria Kowalska, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERADJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Monika Partyka, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Moniak Magdalena Olszańska, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Agnieszka Iwona Jasińska, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Ewa Joanna Kaczmarz, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Monika Krupa, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Urząd Gminy Żurawica, ul. Ojca Św. Jana Pawła II 1, 37-710 Żurawica
- Magdalena Katarzyna Maksymowicz, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Joann Maria Ner-Marciniak, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I MIEPODLEGŁOŚĆ
- Dariusz Stanisław Stadnik, zgłoszony przez komitet KW RUCH JEDNOŚCI POLAKÓW
- Marcin Józef Maksym, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Agnieszka Małgorzata Stadnik, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Robert Kwieciński, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Mateusz Łukasz Lech, zgłoszony przez komitet KKW RDIP
- Ewelina Anna Czerwińska, zgłoszony przez komitet KKW UWIERZ W POLSKĘ
- Dorota Podolak, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Żurawicy, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 37-710 Żurawica
- Michał Paweł Chytła, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Maria Diawoł, zgłoszony przez komitet KW RUCH JEDNOŚCI POLAKÓW
- Milena Julia Kwiecińska, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Ariel Kamil Horak, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Agnieszka Maria Wejnbrener, zgłoszony przez komitet KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Patrycja Magdalena Gajewska, zgłoszony przez komitet KW BESOARTYJNI
- Dawid Kocik, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Barbara Beata Mach, zgłoszony przez komitet KWW UWIERZ W POLSKĘ
- Anna Lucyna Szpindor, zgłoszony przez komitet KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny w Żurawicy, ul. Różana 9, 37-710 Żurawica
- Renata Żurek, zgłoszony przez komitet KW POLSKA JEST JEDNA
- Krystyna Iwona Kasper, zgłoszony przez komitet KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
- Piotr Zbigniew Woś, zgłoszony przez komitet KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
- Grażyna Maria Nazar, zgłoszony przez komitet KW RUCH NAPRAWY POLSKI
- Mieczysław Madejowski, zgłoszony przez komitet KW NOWA LEWICA
- Piotr Tomasz Pałubniak, zgłoszony przez komitet KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI
- Jakub Mateusz Sowa, zgłoszony przez komitet KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ