Uchwała
Gminnej Komisji Wyborczej w Dubiecku
z dnia 21 października 2014 r.
w sprawie powołania składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r.
Działając na podstawie art.182 § 1 pkt.2, § 2 w związku z § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.), w związku z § 9 pkt.1, 6 ,§ 13 pkt.1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, Gminna Komisja Wyborcza w Dubiecku, uchwała co następuje:
§ 1
Powołać składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów samorządowych w Gminie Dubiecko w dniu 16 listopada 2014 r. o treści jak 10 załączników do uchwały.
§ 2
Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Dubiecko, który przekaże jej treść Komisarzowi Wyborczemu w Przemyślu, ogłosi w BIP, siedzibie Urzędu Gminy w Dubiecku oraz siedzibach komisji obwodowych.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bachórcu (siedziba) Szkoła Podstawowa w Bachórcu
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Maria Król | Iskań 7 | KW PiS |
2. | Paweł Nowak | Słonne 3 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Tomasz Pinkowicz | Drohobyczka 108 | KW PO |
4. | Maria Undziakiewicz | Bachórzec 229 | KWW Maria Wiśniowska |
5. | Kazimierz Romański | Bachórzec 198 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
6. | Urszula Undziakiewicz | Bachórzec 218 A | KWW Ruch Narodowy |
7. | Agnieszka Szul | Bachórzec 59 | KW Nowa Prawica- Janusza Korwin- Mikke |
8. | Mateusz Sienko | Nienadowa 460 A | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Maria Benedyk | Bachórzec 80 | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Drohobyczce (siedziba) Szkoła Podstawowa w Drohobyczce
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Tadeusz Niemczewski | Drohobyczka 395 | KW PiS |
2. | Sylwester Waśko | Nienadowa 555 E/7 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Agata Pałys | Drohobyczka 184 | KW PO |
4. | Maciej Mędraś | Nienadowa 525 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawic |
5. | Waldemar Grzegorzak | Drohobyczka 6 | KW PSL |
6. | Ewa Żurawska | Drohobyczka 295 | KW Twój Ruch |
7. | Stanisław Owarzany | Przedmieście Dubieckie 50 | KWW Ruch Narodowy |
8. | Piotr Staszkiewicz | Dubiecko, ul. Ṡliwnicka 16 | KW Nowa Prawica – Janusza Korin - Mikke |
9. | Agnieszka Kucaj | Drohobyczka 207 | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Dubiecku (siedziba) Urząd Gminy w Dubiecku, ul. Przemyska 10
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Dorota Norek | Dubiecko, ul. Górkowa 5 | KW PiS |
2. | Ewa Zaleska | Nienadowa 545 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Danuta Guder | Przedmieście Dubieckie 168 | KW PO |
4. | Kamil Szczygieł | Ṡliwnica 116 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
5. | Kazimierz Płowy | Słonne 43 | KW PSL |
6. | Romana Gąska | Winne – Podbukowina 32 | KW Twój Ruch |
7. | Anna Mierzwa | Przedmieście Dubieckie 51 | KWW Ruch Narodowy |
8. | Aneta Sieńko | Dubiecko, ul. Wałowa 25 | KW Nowa Prawica – Janusza Korin - Mikke |
9. | Anna Karpińska | Dubiecko, ul. Krasickiego 16 | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Nienadowej (siedziba) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nienadowej
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Danuta Waśko | Nienadowa 555 E/7 | KW PiS |
2. | Małgorzata Szybiak | Przedmieście Dubieckie 4C | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Ewa Wojdyło | Nienadowa 577 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
4. | Monika Blecharczyk | Wybrzeże 33 A | KW PSL |
5. | Krzysztof Siwarski | Winne – Podbukowina 44 | KW Twój Ruch |
6. | Liliana Smolińska | Przedmieście Dubieckie 193 | KWW Ruch Narodowy |
7. | Maria Janowska - Sowa | Nienadowa 321 | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin - Mikke |
8. | Ewa Skubisz | Dubiecko, ul. Zamkowa 5 | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Maciej Pinda | Nienadowa 575 | Zgłoszony przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Sielnicy (siedziba) była Szkoła Podstawowa w Sielnicy
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Krzysztof Goleniowski | Nienadowa 76 | KW PiS |
2. | Katarzyna Czuba | Przedmieście Dubieckie 49 A | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Marta Ciurkiewicz | Drohobyczka 145 | KW PO |
4. | Barbara Pustelnik | Sielnica 59 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
5. | Czesław Guja | Ṡliwnica 55 | KW PSL |
6. | Dominik Undziakiewicz | Bachórzec 218 A | KWW Ruch Narodowy |
7. | Kamil Fudali | Przedmieście Dubieckie 67 | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin - Mikke |
8. | Agata Dubis | Kosztowa 8 | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Krzysztof Atak | Dubiecko, ul. Wałowa 23 A | Zgłoszony przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Tarnawce (siedziba) Remiza OSP w Tarnawce
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Monika Szybiak | Iskań 62 | KW PiS |
2. | Piotr Nowak | Piątkowa 49 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Jerzy Binko | Przedmieście Dubieckie 4 F | KW PO |
4. | Stanisław Kucab | Piątkowa 26 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
5. | Bartłomiej Hejnowicz | Nienadowa 555 E/3 | KW PSL |
6. | Aneta Borkowska | Winne – Podbukowina 19 | KW Twój Ruch |
7. | Żaneta Chromik | Przedmieście Dubieckie 32 | KWW Ruch Narodowy |
8. | Katarzyna Zaleska | Nienadowa 545 | KWW Stowarzyszeni dla Powiatu |
9. | Anna Pypeć | Radymno, ul. Złota Góra 11 A/25 | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Kosztowej (siedziba) Remiza OSP w Kosztowej
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Iwona Tereszczak | Przedmieście Dubieckie 7 B | KW PiS |
2. | Elżbieta Czuba | Hucisko Nienadowskie 125 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Agnieszka Kocaj | Przedmieście Dubieckie 5 S | KW PO |
4. | Leszek Klim | Kosztowa 69 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
5. | Lucyna Siwarska | Winne – Podbukowina 46 | KW Twój Ruch |
6. | Beata Nawłoka | Przedmieście Dubieckie 173 | KWW Ruch Narodowy |
7. | Wojciech Bacza | Bachórzec 24 A | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin - Mikke |
8. | Konrad Zaleski | Nienadowa 545 | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Paulina Sieradz | Przedmieście Dubieckie 114 A | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Hucisku Nienadowskim (siedziba) Szkoła Podstawowa w Hucisku Nienadowskim
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Anna Szybiak | Nienadowa 555 E/1 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
2. | Wojciech Pilch | Dubiecko, ul. Krasickiego 1 | KW PO |
3. | Bogusław Bielański | Hucisko Nienadowskie 91 | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
4. | Elżbieta Przebycień | Nienadowa 127 | KW PSL |
5. | Krzysztof Korfanty | Nienadowa 267 | KW Twój Ruch |
6. | Adam Beściak | Dubiecko, ul. Przemyska 56 | KWW Ruch Narodowy |
7. | Dorota Brożyna | Nienadowa 398 | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin - Mikke |
8. | Stanisław Skarbiński | Iskań 11 | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Lucyna Sieńko | Nienadowa 560 | Zgłoszona przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Przedmieściu Dubieckim (siedziba) Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Leszek Binko | Nienadowa 395 | KW PiS |
2. | Elżbieta Opałka | Nienadowa 22 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Janina Pawlus | Przedmieście Dubieckie 140/2 | KW PO |
4. | Natalia Sobel | Drohobyczka 86 A | KWW Powiatowe Forum Samorządowe Prawicy |
5. | Agata Szmulik | Winne – Podbukowina 13 | KWzz PSL |
6. | Izabela Siwarska | Winne – Podbukowina 44 | KW Twój Ruch |
7. | Krystyna Maszczak | Przedmieście Dubieckie 153 | KWW Ruch Narodowy |
8. | Alina Worotyłko | Iskań 11 | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Wojciech Smoliński | Przedmieście Dubieckie 266 | Zgłoszony przez Wójta Gminy |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Ṡliwnicy (siedziba) była Szkoła Podstawowa w Ṡliwnicy
Lp. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez/ komitet |
1. | Wioleta Frańczak | Wybrzeże 5 | KWW Anny Chęć |
2. | Justyna Kazienko | Hucisko Nienadowskie 115 | KWW Dla Rozwoju i Sprawiedliwości Społecznej |
3. | Renata Błachut | Przedmieście Dubieckie 5 L | KW PO |
4. | Teresa Czyżowska | Nienadowa 529 | KW PSL |
5. | Sebastian Siwarski | Winne – Podbukowina 44 | KW Twój Ruch |
6. | Dariusz Beściak | Dubiecko, u. Przemyska 56 | KW Ruch Narodowy |
7. | Agnieszka Rozmus | Dubiecko, ul. Przemyska 54 | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin - Mikke |
8. | Stanisław Król | Dubiecko, u. Wałowa 5 A | KWW Stowarzyszeni Dla Powiatu |
9. | Jerzy Głowacz | Przedmieście Dubieckie 124 A | Zgłoszony przez Wójta Gminy |