I N F O R M A C J A
Wójta Gminy Obryte
z dnia 08 czerwca 2010 roku
w sprawie ustalenia składów osobowych obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie art. 16 ust. 7 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2010 r. Nr 72, poz. 467) oraz Zarządzenia Wójta Gminy Obryte Nr 21/2010 z dnia 31 maja 2010 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku - podaję do publicznej wiadomości składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej :
1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Obrytem
1) Zofia Solka – Przewodnicząca Komisji
2) Katarzyna Szczepanik – Zastępca Przewodniczącej Komisji
3) Czesław Postek – Członek Komisji
4) Maria Wóltańska – Członek Komisji
5) Adam Dyga – Członek Komisji
6) Paweł Tyszkiewicz – Członek Komisji
7) Danuta Książak– Członek Komisji
2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Psarach
8) Alina Karczewska – Przewodnicząca Komisji
9) Elżbieta Salwin – Zastępca Przewodniczącej Komisji
10) Anita Tyszkiewicz– Członek Komisji
11) Teresa Jończyk – Członek Komisji
12) Ewa Zając– Członek Komisji
13) Dariusz Smyk – Członek Komisji
14) Elżbieta Pietrzak – Członek Komisji
3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Gródku Rządowym
15) Barbara Sieńkowska – Przewodnicząca Komisji
16) Agnieszka Wiśniewska – Zastępca Przewodniczącej Komisji
17) Ryszard Mroczkowski – Członek Komisji
18) Danuta Jasińska – Członek Komisji
19) Joanna Skura – Członek Komisji
20) Jadwiga Ciemerych – Członek Komisji
21) Dorota Karczewska– Członek Komisji
4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sokołowie Włościańskim
22) Sylwester Czajka– Przewodniczący Komisji
23) Sylwia Sieńkowska– Zastępca Przewodniczącego Komisji
24) Przemysław Durka– Członek Komisji
25) Rafał Mroczkowski– Członek Komisji
26) Piotr Wóltański– Członek Komisji
27) Anna Ciemerych– Członek Komisji
28) Elżbieta Kucharczyk – Członek Komisji
5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Zambskach Kościelnych
29) Sylwia Chmiel– Przewodnicząca Komisji
30) Renata Tyszkiewicz– Zastępca Przewodniczącej Komisji
31) Małgorzata Kamińska– Członek Komisji
32) Krzysztof Dziadak– Członek Komisji
33) Albin Jan Skura– Członek Komisji
34) Krystyna Burawska– Członek Komisji
35) Teresa Wyrzykowska – Członek Komisji
6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem
36) Barbara Piątek– Przewodnicząca Komisji
37) Joanna Godlewska– Zastępca Przewodniczącej Komisji
38) Zofia Wóltańska– Członek Komisji
39) Piotr Sylwester Turek– Członek Komisji
40) Adam Tyszkiewicz– Członek Komisji
41) Wojciech Tyszkiewicz– Członek Komisji
42) Grażyna Sieńkowska– Członek Komisji
7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Sadykrzu
43) Paweł Falba– Przewodniczący Komisji
44) Izabela Smyk– Zastępca Przewodniczącego Komisji
45) Barbara Piotrowicz– Członek Komisji
46) Milena Łada– Członek Komisji
47) Beata Krawczyk– Członek Komisji
48) Piotr Michał Burawski– Członek Komisji
49) Renata Ampulska– Członek Komisji
Wójt Gminy
/Henryk Szczepanik/