K O M U N I K A T
Wójta Gminy Połajewo
z dnia 14 stycznia 2011 r.
Zarządzeniem Nr 5/2011 Wójta Gminy Połajewo z dnia 14 stycznia 2011 r. zostały powołane Obwodowe Komisje Wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 6 lutego 2011 r. w składach:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 | ||
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Połajewo ul. Szkolna 25 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1 | Kalkowska Elżbieta | osoba wskazana przez Wójta Gminy |
2 | Gumna Paulina | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Sawicka Lidia | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
4 | Jerzyk Jarosław | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
5 | Sobkowiak Joanna | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 | Kalupa Damian | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
7 | Jur Agnieszka | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 | ||
Siedziba: Gminny Ośrodek Kultury, Połajewo ul. Obornicka 1 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1 | Hejdysz Małgorzata | osoba wskazana przez Wójta Gminy |
2 | Olszewska Małgorzata | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Nowak Natalia | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
4 | Nowak Karolina | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
5 | Nowicka Miłosława | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 | Mantaj Magdalena | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
7 | Peksa Bartosz | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 | ||
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Boruszyn 25 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1 | Łoś Maria | osoba wskazana przez Wójta Gminy |
2 | Zielsdorf Katarzyna | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Kempińska Magdalena | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
4 | Ewert Tadeusz | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
5 | Odwrot Kinga | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 | Kulka Angelika | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
7 | Urban Mirona | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 | ||
Siedziba: Gimnazjum, Młynkowo 109 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1 | Dzierzkiewicz Maria | osoba wskazana przez Wójta Gminy |
2 | Zielsdorf Bohdan | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Kempiński Łukasz | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
4 | Nowak Miłosz | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
5 | Pankowska Dorota | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 | Jabłoński Łukasz | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
7 | Pertek Ewa | Wójt Gminy - spośród osób ujętych w stałym rejestrze wyborców |
WÓJT GMINY
/-/ Stanisław Pochyluk