I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika,
Dubielno 14, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Aleksandra Jarentewicz - Przewodnicząca
2) Agnieszka Izabela Mądrzejewska - Zastępca Przewodniczącego
3) Beata Barbara Bojarska - Członek
4) Mirosław Chmarzyński - Członek
5) Lech Jerzy Chmielewski - Członek
6) Anna Gołasz - Członek
7) Natalia Anna Grzybowska - Członek
informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r., rozpocznie pracę od godziny 6.00.
Otwarcie lokalu – od godz. 700 do godz. 2100
Przewodnicząca Komisji
Aleksandra Jarentewicz
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
z siedzibą: Świetlica Wiejska,
Nowy Dwór Królewski 41, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Luiza Jarentewicz - Przewodnicząca
2) Andrzej Marcin Grajkowski - Zastępca Przewodniczącego
3) Daria Dybowska - Członek
4) Justyna Teresa Maier - Członek
5) Klaudia Nalińska - Członek
6) Katarzyna Zofia Szpankiewicz - Członek
7) Sylwia Świerkowska - Członek
nformuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r., rozpocznie pracę od godziny 6.00.
Otwarcie lokalu – od godz. 700 do godz. 2100
Przewodnicząca Komisji
Luiza Jarentewicz
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich,
Papowo Biskupie 127A, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Magdalena Przychoda - Przewodnicząca
2) Radosław Sikora - Zastępca Przewodniczącego
3) Anna Elżbieta Kalinowska - Członek
4) Justyna Maćkowska - Członek
5) Monika Rozwadowska - Członek
6) Zofia Nowicka-Sulima - Członek
7) Agnieszka Ratajczak - Członek
8) Hanna Ewa Recka - Członek
9) Anita Ruczkowska - Członek
nformuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r., rozpocznie pracę od godziny 6.00.
Otwarcie lokalu – od godz. 700 do godz. 2100
Przewodnicząca Komisji
Magdalena Przychoda
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta, Zegartowice 13, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Marian Faraś - Przewodniczący
2) Magdalena Ewa Machalska - Zastępca Przewodniczącego
3) Adrianna Drążkowska - Członek
4) Anna Gburczyk - Członek
5) Karolina Elżbieta Kobylarz - Członek
6) Zygmunt Makowski - Członek
7) Mariola Maria Sadowska - Członek
nformuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r., rozpocznie pracę od godziny 6.00.
Otwarcie lokalu – od godz. 700 do godz. 2100
Przewodniczący Komisji
Marian Faraś
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
z siedzibą: Świetlica Wiejska, Jeleniec 61, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Wiesława Cierpiałkowska - Przewodniczący
2) Małgorzata Anna Waszak - Zastępca Przewodniczącego
3) Jagoda Flis-Dobek - Członek
4) Michalina Podlewska - Członek
5) Natalia Reiwer - Członek
6) Anita Małgorzata Sasnowska - Członek
7) Sławomira Izabela Tacik - Członek
nformuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r., rozpocznie pracę od godziny 6.00.
Otwarcie lokalu – od godz. 700 do godz. 2100
Przewodnicząca Komisji
Wiesława Cierpiałkowska