Skład Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 1 w Dubielnie
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Miejscowość | Nazwa podmiotu uprawnionego, który dokonał zgłoszenia |
1 | Patryk Podlaszewski | Nowy Dwór Królewski | Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
2 | Irena Dudek | Dubielno | Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Aleksandra Jarentewicz | Dubielno | Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Alina Kęsy | Falęcin | Twój Ruch |
5 | Agnieszka Faraś | Zegartowice | Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”, |
6 | Przemysław Dudek | Dubielno | Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Agata Karolina Mika | Jeleniec | Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
8 | Izabela Magdalena Dams | Folgowo | Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej |
9 | Hanna Kamińska | Papowo Biskupie | Osoba wskazana przez wójta |
Skład Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 2 w Nowym Dworze Królewskim
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Miejscowość | Nazwa podmiotu uprawnionego, który dokonał zgłoszenia |
1 | Ilona Podlaszewska | Nowy Dwór Królewski | Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
2 | Lech Chmielewski | Niemczyk | Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Justyna Maćkowska | Folgowo | Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Kinga Gimińska | Falęcin | Twój Ruch |
5 | Marian Faraś | Zegartowice | Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”, |
6 | Danuta Gołębiewska | Papowo Biskupie | Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Jacek Mika | Jeleniec | Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
8 | Sylwia Chołuj | Nowy Dwór Królewski | Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej |
9 | Mirosława Rogowska | Folgowo | Osoba wskazana przez wójta |
Skład Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 3 w Papowie Biskupim
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Adres zamieszkania | Nazwa podmiotu uprawnionego, który dokonał zgłoszenia |
1 | Patrycja Dziubak | Storlus | Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
2 | Beata Krasoń | Papowo Biskupie | Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Karolina Gross | Papowo Biskupie | Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Małgorzata Gimińska | Falęcin | Twój Ruch |
5 | Katarzyna Filipek | Zegartowice | Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”, |
6 | Anna Elżbieta Kalinowska | Kucborek | Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Sebastian Ruczkowski | Falęcin | Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
8 | Mateusz Żuralski | Papowo Biskupie | Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej |
9 | Marlena Stalmierska | Papowo Biskupie | Osoba wskazana przez wójta |
Skład Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 4 w Zegartowicach
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Miejscowość | Nazwa podmiotu uprawnionego, który dokonał zgłoszenia |
1 | Karolina Justyna Mazurkiewicz | Zegartowice | Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
2 | Magdalena Przychoda | Papowo Biskupie | Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Przemysław Modliborski | Żygląd | Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Michał Gimiński | Zegartowice | Twój Ruch |
5 | Bożenna Kowalska | Jeleniec | Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”, |
6 | Barbara Sokołowska | Żygląd | Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Karol Stępień | Folgowo | Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
8 | Renata Cierpiałkowska | Zegartowice | Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej |
9 | Maria Sykurska | Zegartowice | Osoba wskazana przez wójta |
Skład Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 5 w Jeleńcu
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Miejscowość | Nazwa podmiotu uprawnionego, który dokonał zgłoszenia |
1 | Patryk Artur Stalmierski | Papowo Biskupie | Stowarzyszenie Solidarni 2010 |
2 | Justyna Teresa Maier | Staw | Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Paweł Ziółkowski | Jeleniec | Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Kamila Gimińska | Falęcin | Twój Ruch |
5 | Żaneta Pudlewska | Jeleniec | Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”, |
6 | Paulina Weronika Szpankiewicz | Papowo Biskupie | Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Marek Kowalski | Papowo Biskupie | Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
8 | Rafał Urtnowski | Jeleniec | Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej |
9 | Małgorzata Rybacka | Jeleniec | Osoba wskazana przez wójta |