Wykaz Jednostek pomocniczych Gminy Dubiecko
Sołectwa:
Statuty sołectw:
obowiązujące od 8 kwietnia 2022 r.:
obowiązujące do: 7.04.2022 r.
Uchylone Uchwałą nr 284/LII/2022 Rady Miejskiej w Dubiecku z dnia 28 lutego 2022 r. w sprawie uchylenia uchwał własnych w sprawie statutów sołeckich.
Sołtysi oraz składy osobowe Rad Sołeckich w gminie Dubiecko
L.p. | Sołectwo | Sołtys | Członkowie Rady Sołeckiej |
1. | Bachórzec | Janusz Kwasiżur † Tadeusz Tworzydło |
|
2. | Drohobyczka | Anna Dudziak |
|
3. | Dubiecko | Robert Szybiak |
|
4. | Hucisko Nienadowskie | Piotr Wywrót |
|
5. | Iskań | Mieczysław Radoń |
|
6. | Kosztowa | Zbigniew Martowicz |
|
7. | Łączki | Władysław Kamiński |
|
8. | Nienadowa | Maria Sztur |
|
9. | Piątkowa | Grzegorz Karaś |
|
10. | Przedmieście Dubieckie | Zygmunt Dziaczyński |
|
11. | Sielnica | Piotr Pustelnik |
|
12. | Słonne | Kazimierz Leżański |
|
13. | Śliwnica | Barbara Sawkiewicz |
|
14. | Tarnawka | Stanisław Szałyga |
|
15. | Winne-Podbukowina | Józef Janowski |
|
16. | Wybrzeże | Wiesława Kucharczyk |
|
17. | Załazek | Stanisław Sup † Stefan Brożyna |
|
Sołtysi
oraz składy osobowe Rad Sołeckich w gminie Dubiecko
L.p. | Sołectwo | Sołtys/Przewodniczący Rady Sołeckiej | Członkowie Rady Sołeckiej |
1. | Załazek | Stefan Brożyna | Góralewicz Stanisław Łach Mieczysław Wilgucki Stanisław Serafin Bogusław |
2. | Piątkowa | Mariusz Lubelski | Karaś Grażyna Nowak Piotr Szynal Piotr Zawadzka Agata |
3. | Tarnawka | Stanisław Szałyga | Brożyna Józef Król Józef Pawłowski Stanisław Polaczek Mieczysław |
4. | Iskań | Mieczysław Radoń | Galanty Józefa Król Maria Szałyga Robert Staszkiewicz Roman |
5. | Słonne | Teresa Gosztyła | Kocyło Kazimierz Kopkowicz Regina Poliński Wiesław Poliński Zygmunt |
6. | Przedmieście Dubieckie | Zygmunt Dziaczyński | Grzegorzak Zygmunt Olejarski Zdzisław Szybiak Bogdan Zioło Kazimierz |
7. | Bachórzec | Tadeusz Tworzydło | Czajkowski Zbigniew Kwasiżur Janusz Mazur Arkadiusz Pielech Jan Undziakiewicz Maria Undziakiewicz Marek |
8. | Ṡliwnica | Zygmunt Szczygieł | Daraż Adam Kwasiżur Andrzej Sura Adam Wierdak Józef |
9. | Winne-Podbukowina | Józef Janowski | Fostacz Stanisław Haliżak Zenon Mędzela Robert Siwarski Adam |
10. | Łączki | Władysław Kamiński | Kamiński Jacek Młynarski Karol Nawalany Krzysztof Pudysz Zdzisław |
11. | Sielnica | Piotr Pustelnik | Frańczak Mariusz Kamiński Andrzej Kocyło Piotr Łach Wiesława |
12. | Wybrzeże | Bogusława Zych | Czajkowski Marian Grzegorzak Krzysztof Makuch Ryszarda Młynarski Zygmunt |
13. | Hucisko Nienadowskie | Piotr Wywrót | Bielański Bogusław Cielecka Anna Ciołek Anna Olejarz Stanisława |
14. | Drohobyczka | Franciszek Grzegorzak | Bochnacka Stefania Galej Stanisław Galej Krzysztof Michalik Adam Niemczewski Tadeusz Staniszewski Tadeusz |
15. | Nienadowa | Maria Sztur | Baran Stanisław Kijanka Mieczysław Kozak Bronisława Makuszak Kazimierz Osiadły Ryszard Pinda Maciej Szymański Bogusław Wojdyło Bogusław |
16. | Dubiecko | Jerzy Tłuścik | Bubenko Witold Ciurkiewicz Piotr Kalinowski Mieczysław Półchłopek Leon Rempel Maciej Szybiak Robert |
17. | Kosztowa | Zbigniew Martowicz (od 08.2017 r.) (†Czesław Pawlus) | Blecharczyk Marek Klim Leszek Pinkowicz Czesław Twardak Janusz |