Burmistrz Gminy Czempiń - Konrad Malicki
Zastępca Burmistrza - Andrzej Socha
Skarbnik - Halina Łączna (wew. 110)
Sekretarz - Magdalena Głucha - Napierała (wew.115)
Referat Organizacyjny
Kierownik Referatu - obsługa Rady Miejskiej w Czempiniu - Magdalena Głucha-Napierała (wew. 115)
Inspektor ds. oświaty i współpracy z organizacjami pozarządowymi - Hubert Włodarczak (wew. 111)
Podinspektordospraw kadr i płac - MalgorzataPorankiewicz (wew.114)
Specjalista ds. działalności gospodarczej - Teresa Łukowiak (wew. 114)
Inspektor ds. sportu i turystyki - Andrzej Jankowski (wew.111)
Podinspektor ds. promocji - Marta Woźniak (wew. 112)
Inspektor ds. promocji - Katarzyna Kozłowska (wew.112)
Pomoc administracyjna - Miłosz Puszkarek (wew.112)
Pomoc administracyjna - Natalia Lewandowska (wew. 101)/Tomasz Kąkolewicz (wew.101)
Podinspektor ds. obsługi Rady Miejskiej - Joanna Kościuszko (wew. 128)
Podinspektor - Marta Musielak - Gzylkowiak (wew. 122)/ Katarzyna Mroczek (wew.122)
Robotnik gospodarczy - Dorota Nowacka
Robotnik gospodarczy - Katarzyna Waszak
Robotnik gospodarczy - Dariusz Andrzejewski
Konserwator - Ryszard Maćkowiak
Referat Finansowy
Kierownik Referatu - Halina Łączna (wew. 110)
Zastępca Skarbnika - Hanna Zastrożna 136)
Specjalista ds. ksiegowości podatkowej - Maria Świątkiewicz (wew. 103)
Podinspektor-kasjer - Teresa Roszak (wew. 121)
Inspektor - Dominika Charłos (wew.135)
Podinspektor Marta Jędrasiak- (wew.135)
Inspektor - Angelika Kuczyńska (wew.103)
Inspektor ds. wymiaru podatków - Olga Grzegorczyk (wew. 109)
Inspektor ds. wymiaru podatków - Norbert Bartkowiak (wew. 109)
Referat Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Kierownik Referatu - Radosław Łucka (wew. 129)
Specjalista ds. dróg i ekologii - Beata Bajstok (wew. 144)
Podinspektor ds. inwestycji - Jakub Nowak (wew.124)
Inspektor - Michał Kubiak (wew.143)
Podinspektor - Izabela Baranowska (wew.119)
Młodszy Referent - Marcin Ratajczak
Referat Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
Kierownik - Marcin Buśka (wew.117)
Inspektor ds. zagospodarowania przestrzennego - Maria Danielczyk
Inspektor ds. zagospodarowania przestrzennego - Arleta Kochanowicz
Specjalista - Roman Skrzypczak
Referat Spraw Obywatelskich
Kierownik Referatu - Aleksandra Żurek (wew. 106)
Inspektor ds. obywatelskich - Marzena Stam - Włodarczak (wew. 106)
Referat Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych
Kierownik Referatu - Paulina Adamczak (wew. 134)
Inspektor - Magdalena Jurga (wew.102)
Inspektor - Mirosława Woźniak(wew.142)
Podinspektor - Mirosława Kostańska (wew.142)
Podinspektor - Jagoda Łukaszyk (wew. 138)
Podinspektor- Joanna Michalska (wew. 133)
Pomoc administracyjna - Aleksandra Wertz (wew.142)
Urząd Stanu Cywilnego w Czempiniu
Kierownik - Bożena Szyguła (wew. 105)
Inspektor - Norbert Bartkowiak (wew.105)