WYKAZ OSÓB KTÓRYM W 2007 ROKU W ZAKRESIE PODATKÓW UDZIELONO ULG, ODROCZEŃ, UMORZEŃ W KWOCIE PRZEWYŻSZAJĄCEJ 500.00 ZŁ
Odroczki
1.Pogoński Jerzy, Krystyna i Wojciech 8 193.00
2.Ślaski Jerzy 974.00
3.Chmielewski Kazimierz 695.00
4.Kołpak Mirosław 714.00
5.Brzeziński Krzysztof 1 991.00
6.Szarek Andrzej i Tomasz 7 417.00
7.Makowski Stanisław 1 347.00
8.Zieliński Bogdan 512.00
9.Rzeczkowski Adam 996.00
10.Komorski Eugeniusz 624.00
11.Kobyłecki Andrzej 668.00
Umorzenia
1.Rzepliński Zbigniew 1 410.00 ważny interes podatnika
2.Mierzejewski Adam 650.00 ważny interes podatnika
3.Skura Bogusław 1 535.00 ważny interes podatnika
4.Kucharski Zbigniew 615.00 ważny interes podatnika
5.Osińska Józefa 1 547.00 ważny interes podatnika
6.Zakrzewski Jan 1 098.00 ważny interes podatnika
7.Kowalski Jarosław 882.00 ważny interes podatnika
8.Zielińska Danuta 1 035.00 ważny interes podatnika
9.Sokołowska Marianna 583.00 ważny interes podatnika
10.Fijałkowska Dorota 1 130.00 ważny interes podatnika
11.Niedziałkowski Wacław 1 938.00 ważny interes podatnika
12.Niesłuchowski Krzysztof 799.00 ważny interes podatnika
13.Tekliński Henryk 616.00 ważny interes podatnika
14.Tetkowski Zbigniew 799.00 ważny interes podatnika
15.Komorniczak Jacek 638.00 ważny interes podatnika
16.Bartołd Stanisław 1 157.00 ważny interes podatnika
Ulgi inwestycyjne art.13 ustawy o podatku rolnym
1.Gut Jan
2.Żebrowski Wojciech
3.Zagrodzki Andrzej
4.Kruszyński Sławomir
5.Gołębiewski Mirosław
6.Kolwicz Zofia
7.Szymczak Cezary
8.Krupiński Marek
9.Węgłowski Marek
10.Niedziałkowski Krzysztof
11.Rasińska Beata
12.Sobieraj Krzysztof
13.Stawiński Stefan
14.Kowalski Marek
15.Podlasiński Witold
16.Głogowski Wojciech
17.Kucińska Hanna
18.Wieluńska Katarzyna
19.Smoługa Ryszard
20.Brzeziński Grzegorz
21.Brzeziński Jarosław
22.Turadek Tomasz
23.Sobiepanek Ireneusz
24.Krzyżanowski Wiesław
25.Ciecierski Ryszard
Ulgi z tytułu kupna gruntów
1.Zembrzuski Marek
2.Kowalczyk Wojciech
3.Kozłowski Robert
4.Piotrowski Mirosław
5.Klimański Stanisław
6.Mieszkowski Dariusz
7.Maruszewski Andrzej
8.Kownacki Marek
9.Tekliński Leszek
10.Mroczek Grzegorz
11.Kozłowski Jerzy
12.Oleksiński Andrzej
13.Woźniak Adam
14.Sobieraj Dariusz
15.Michalak Adam