INFORMACJA
O SKŁADACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
Zarządzeniem Nr 296/2014 Wójta Gminy Gardeja z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Gardeja zostały powołane i na pierwszym posiedzeniu ukonstytuowały się Obwodowe Komisje Wyborcze właściwe dla przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014r w następujących składach:
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 1
w Gardei
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Mazurek Sylwia Janina | Przewodniczący komisji | Zespół Szkół w Gardei |
2. | Zatorski Kamil | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Zawadzka Agnieszka Krystyna | Członek komisji | |
4. | Karwacka Mariola | Członek komisji | |
5. | Najdowski Krzysztof | Członek komisji | |
6. | Rogala Joanna | Członek komisji | |
7. | Kruszczyńska Janina | Członek komisji | |
8. | Zalewska Jadwiga | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 2
w Czarnem Dolnem
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Ginter Katarzyna | Przewodniczący komisji | Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem Czarne Dolne ul. Szkolna 7/9 Tel. 55 275 06 05 |
2. | Gudowska Edyta | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Matysiak Emilia | Członek komisji | |
4. | Tutka Mirosław Adam | Członek komisji | |
5. | Janik Bernadeta Maria | Członek komisji | |
6. | Gawrońska Jagoda | Członek komisji | |
7. | Zatorska Elżbieta Maria | Członek komisji | |
8. | Kamińska Halina | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 3
w Wandowie
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Krajewska Karolina | Przewodniczący komisji | Gimnazjum w Wandowie Wandowo 60 Tel.55 275 19 78 |
2. | Kosińska Józefa | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Kępiński Zbigniew Mirosław | Członek komisji | |
4. | Idec Bogdan Zbigniew | Członek komisji | |
5. | Ginter Małgorzata | Członek komisji | |
6. | Duszyńska Halina | Członek komisji | |
7. | Kamiński Mateusz | Członek komisji | |
8. | Willma Karolina Maria | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 4
w Trumiejach
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Olszewski Kazimierz | Przewodniczący komisji | Szkoła Podstawowa w Trumiejach Trumieje 12 Tel. 55 275 17 60 |
2. | Rostankowski Stanisław | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Kępińska Kamila | Członek komisji | |
4. | Ginter Jacek | Członek komisji | |
5. | Jost Zbigniew | Członek komisji | |
6. | Bartosiak Marcin | Członek komisji | |
7. | Przybylska Hanna Zofia | Członek komisji | |
8. | Antolak Teresa Henryka | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 5
w Morawach
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Gortat Magdalena | Przewodniczący komisji | Szkoła Podstawowa w Morawach Morawy 43 Tel. 55 275 19 95 |
2. | Gularowska Beata | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Woliński Jerzy | Członek komisji | |
4. | Maluchnik Grażyna Maria | Członek komisji | |
5. | Goyk Teresa Krystyna | Członek komisji | |
6. | Karwowski Kacper Dawid | Członek komisji | |
7. | Willma Kinga | Członek komisji | |
8. | Organiak Tomasz | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 6
w Otłowcu
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Skrobisz Elżbieta | Przewodniczący komisji | Szkoła Podstawowa w Otłowcu Otłowiec 26 Tel. 55 275 14 26 |
2. | Zaremba Małgorzata | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Więczkowska Bożena Elżbieta | Członek komisji | |
4. | Chejnowski Stanisław | Członek komisji | |
5. | Dąbrowa Czesław Józef | Członek komisji | |
6. | Plichta Zuzanna | Członek komisji | |
7. | Ostrowska Brygida Elżbieta | Członek komisji | |
8. | Nowak Karolina | Członek komisji |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 7
w Cyganach
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Funkcja | Siedziba Komisji |
1. | Kamińska Małgorzata Bożena | Przewodniczący komisji | Szkoła Podstawowa w Cyganach Cygany 27 Tel. 55 275 19 82 |
2. | Blokowski Jakub | Z-ca przewodniczącego komisji | |
3. | Matysiak Dariusz Andrzej | Członek komisji | |
4. | Nawrocka Marta Krystyna | Członek komisji | |
5. | Plewka Magdalena | Członek komisji | |
6. | Rozwadowska Anita | Członek komisji | |
7. | Kruk Eliza Blanka | Członek komisji | |
8. | Kruszyńska Janina Zenona | Członek komisji |