Przewodniczący Rady Gminy Gardeja
- Duszyński Zbigniew Wojciech
- Okręg Wyborczy Nr 5: Czarne Dolne, Czarne Dolne ulice: Leśna, Osiedlowa, Szkolna i 1000-lecia
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Gardeja
- Kępiński Zbigniew Mirosław
- Okręg Wyborczy Nr 10: Jaromierz, Klecewo, Pawłowo
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
Członkowie Rady Gminy Gardeja
- Chmielowski Roman Marek
- Okręg Wyborczy Nr 15: Cygany, Rozajny Małe
- Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie Nasza Gmina Gardeja
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Katarzyna Rycharska
- Okręg Wyborczy Nr 4: Gardeja ulice: Długa, Dworcowa, Kręta, Kwiatowa, Młyńska, Nowa, Osiedlowa, Pogodna, Poprzeczna, Pszenna, Stawowa, Żytnia
- Komitet wyborczy: KWW Katarzyny Rycharskiej
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Członek komisji do spaw skarg, wniosków i petycji
- Drański Sławomir Tomasz
- Okręg Wyborczy Nr 12: Albertowo, Morawy, Otoczyn
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji rewizyjnej
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
- Marcin Słoński
- Okręg Wyborczy Nr 7: Czarne Górne, Przęsławek, Czarne Małe od nr 36
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji rewizyjnej
- Członek komisji do spaw skarg, wniosków i petycji
- Gontarska Dorota
- Okręg Wyborczy Nr 11: Trumieje, Wilkowo, Wracławek
- Komitet wyborczy: KWW NASZA GMINA - WSPÓLNY DOM
- Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
- Gutkowski Karol Czesław
- Okręg Wyborczy Nr 14: Osadniki, Otłowiec, Czachówek, Otłówko
- Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie Nasza Gmina Gardeja
- Członek komisji rewizyjnej
- Kowalczyk Łukasz
- Okręg Wyborczy Nr 1: Gardeja ulice: Działkowa, Iławska, Jeziorna, Krótka, Kwidzyńska od nr 27 do nr 49, Modrzewiowa, Ogrodowa, Opalowa, Polna, Promykowa, Skrajna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Tęczowa, Wschodnia i Złota od nr 1 do nr 10 i nr 12, 14, 16 i 18
- Komitet wyborczy: KWW Łukasza Kowalczyka "Gardeja.pl"
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
- Lidak Zbigniew
- Okręg Wyborczy Nr 6: Czarne Małe od nr 1 do nr 35, Olszówka, Zebrdowo
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
- Członek komisji do spaw skarg, wniosków i petycji
- Nogowski Tomasz
- Okręg Wyborczy Nr 9: Rozajny Wandowo
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
- Członek komisji do spaw skarg, wniosków i petycji
- Nowak Karolina
- Okręg Wyborczy Nr 13: Klasztorek, Międzylesie, Nowa Wioska
- Komitet wyborczy: KWW NASZA GMINA GARDEJA
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
- Członek komisji do spaw skarg, wniosków i petycji
- Plitt Stanisław
- Okręg Wyborczy Nr 3: Gardeja ulice: Dębowa, Domki Leśne, Do Stacji, Graniczna, Końcowa, Sosnowa, Topolowa, Za Torem, Kalmuzy. Diamentowa, Kwidzyńska od nr 50 do nr 55, Leśna, Piastowska numery parzyste od 16 do 28 i nr od 29 do 41, Rubinowa, Sołecka, Szmaragdowa, Ukośna i Złota numery nieparzyste od 11 do 31 i nr 20, 22, 24, 26, 28 i 30
- Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie Nasza Gmina Gardeja
- Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego
- Szatkowski Jerzy
- Okręg Wyborczy Nr 8: Bądki, Krzykosy
- Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie Nasza Gmina Gardeja
- Członek komisji rewizyjnej
- Szudziński Dariusz
- Okręg Wyborczy Nr 2: Gardeja ulice: Brzozowa, Chełmińska, Grudziądzka, Kościelna, Kwidzyńska od nr 1 do nr 26, Lipowa, Mały Rynek, Piastowska od nr 1 do nr 14 i nieparzyste od nr 15 do nr 27, Szkolna, Wodna, Wolności
- Komitet wyborczy: KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom
- Członek komisji rewizyjnej
- Członek komisji planowania, budżetu i finansów
- Członek komisji oświaty, kultury, zdrowia i socjalnej
- Członek komisji rolnictwa, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego