Wykaz uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali stypendium Gminy Pątnów dla uzdolnionych uczniów
Lp. | Imię i nazwisko ucznia | Nazwa szkoły |
1. | Nikola Węzik | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach |
2. | Julia Krzak | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach |
3. | Filip Duszyński | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach |
4. | Dominik Strzelczak | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
5. | Kacper Włodarczyk | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
6. | Dawid Cembik | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
7. | Jakub Wojtak | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
8. | Szymon Cieślak | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
9. | Marcin Smolarz | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
10. | Adrian Jeziorski | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
11. | Roman Białek | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
12. | Oliwia Komor | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
13. | Maciej Kosowski | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
14. | Malwina Ignasiak | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
15. | Kacper Wróbel | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
16. | Julia Drab | ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym |
17. | Maria Żarnowska | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
18. | Dariusz Raducki | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
19. | Edyta Gmyrek | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
20. | Filip Pakuła | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
21. | Krystian Wilk | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
22. | Katarzyna Błach | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
23. | Amelia Klara | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
24. | Gabriela Pakuła | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
25. | Ola Jopek | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
26. | Agnieszka Pęcherz | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
27. | Zuzanna Klara | ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach |
28. | Wiktoria Dydyna | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
29. | Zuzanna Micota | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
30. | Filip Graczyk | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
31. | Natalia Konieczna | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
32. | Matylda Komor | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
33. | Maja Dydyna | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
34. | Aleksandra Wieczorek | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
35. | Anna Karcz | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
36. | Anna Kowalik | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
37. | Nadia Zając | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
38. | Anna Pęcherz | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
39. | Filip Dubas | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
40. | Marta Nowak | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
41. | Monika Zarożna | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
42. | Wiktoria Błach | ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie |
Wójt Gminy Pątnów
Jacek Olczyk
Pątnów, dn. 22.06.2018 r.