Sołectwo Auguścin – 1
Rada sołecka:
- Magdalena Andraszczyk
- Wacław Jasiński
- Mariusz Murach
- Krzysztof Muszyński
- Marek Strycharz
Sołectwo Bąkowo – 2
Rada sołecka
- Jan Gądek
- Piotr Machnik
- Zbigniew Machnik
- Jan Nastały
- Grzegorz Pawlaczyk
- Katarzyna Sell
- Wiesław Stefaniak
Sołectwo Dobrzyniewo – 3
Rada sołecka:
1. Kowalski Karol
2. Frankowska Maria
3. Bladzich Zofia
4. Sajdak Maciej
5. Sajdak Kamil
Sołectwo Dąbki – 4
Rada sołecka
- Bartłomiej Czarnecki
- Justyna Jóźwiak
- Jarosław Tuchalski
- Marzena Wasilewska
- Kinga Zimna
Sołectwo Falmierowo – 5
Rada sołecka:
- Piotr Gajewski
- Tadeusz Jagodziński
- Henryk Kleczka
- Daniel Łuka
- Zbigniew Madaj
- Damian Marchewka
Sołectwo Glesno – 6
Rada sołecka:
- Grzegorz Biniek
- Andrzej Boniowski
- Halina Kistowska
- Andrzej Konieczny
- Adam Michalski
- Sławomir Mrotek
- Żaneta Mróz
- Stanisław Owsianny
- Magdalena Roszkowska
Sołectwo Gromadno – 7
Rada sołecka:
- Zbigniew Barciszewski
- Maria Dróbka
- Karol Kowalski
- Ryszard Kowalski
- Zenobia Kozioł
Sołectwo Karolewo – Wiernowo – 8
Rada sołecka
- Tomasz Mrotek
- Monika Nowak
- Krzysztof Pikulik
- Bartłomiej Sobieszczyk
- Bogdan Szpot
Sołectwo Konstantynowo – 9
Rada sołecka:
- Piotr Badura
- Krzysztof Lewandowski
- Wiesław Lewandowski
- Sylwester Mazurek
- Adam Zbela
Sołectwo Kosztowo – 10
Rada sołecka:
- Grzegorz Bratkowski
- Józef Kołos
- Franciszek Kowalski
- Anna Kubich
- Magdalena Kułakowska
- Tomasz Lisowski
- Piotr Żłobiński
Sołectwo Kościerzyn Wielki – 11
Rada sołecka:
- Zygmunt Grochowski
- Józef Kotarak
- Zdzisław Kotarak
- Wojciech Kowalski
- Zbigniew Senska
- Damian Tomaszewski
- Adam Zdanowicz
Sołectwo Młotkówko – 12
Rada sołecka:
- Dariusz Drapała
- Wiesława Hoffmann
- Krzysztof Kość
- Wiesław Korpal
- Krystyna Lewicz
Sołectwo Osiek n/Not. – 13
Rada sołecka:
- Tomasz Bogdański
- Violetta Kasperek
- Małgorzata Piasecka
- Sylwester Smełsz
- Anna Tomaszewska
- Katarzyna Turbiak
Sołectwo Polanowo – 14
Rada sołecka:
- Adam Dunajski
- Łukasz Janowski
- Szymon Janowski
- Dariusz Jeziorski
- Wiesław Radtka
Sołectwo Ruda – 15
Rada sołęcka:
- Krzysztof Banach
- Ireneusz Jeszka
- Michał Kuczyński
- Tadeusz Olszewski
- Ewa Pawłowska
Sołectwo Rzęskowo – 16
Rada sołecka:
- Robert Kaliski
- Mariusz Klownowski
- Małgorzata Pilarczyk
- Krzysztof Rycyk
- Piotr Skrzypczyński
Sołectwo Wyrzysk Skarbowy – 17
Rada sołecka:
- Stanisław Białecki
- Kornel Matuszewski
- Zygmunt Rogalski
- Michał Stępak
- Robert Turek
Sołectwo Żelazno – 18
Rada sołecka:
- Łukasz Borowiak
- Katarzyna Centała
- Izabela Mrotek
- Alina Podemska
- Zbigniew Podemski
Sołectwo Żuławka – 19
Rada sołecka:
- Ewa Ryczek
- Arleta Rzepecka
- Janusz Smyk
- Waldemar Stachurski
- Adam Zawadzki