SOŁECTWO BORKI- LUKSEMBURG Krzysztof-sołtys
- MIANOWANY Paweł
- SAWCZUK Andrzej
- SAWCZUK Piotr
- SPUTO Piotr
- USZAK Stanisława
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borki
|
|
|
SOŁECTWO BRZOZÓWKA- JUROWSKA ALINA-sołtys
- BUDZYŃSKA Jadwiga
- BURZYŃSKA Jadwiga
- BURZYŃSKI Arkadiusz
- MACHAJ Waldemar
- MACIUSZKO Justyna
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Brzozówka
| |
|
SOŁECTWO BORUCINO- CHOMICZ Henryk-sołtys
- ABRAMOWICZ Ewa
- FILIP Sabina
- KOMORSKA Dominika
- OLCZYK Kinga
- PASTEWSKI Grzegorz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borucino, Rydzynka
|
|
|
SOŁECTWO BROKĘCINO- ZADROŻNIAK Mariusz-sołtys
- KUCHTA Adam
- KWIATKOWSKI Zbigniew
- OLSZEWSKI Jakub
- WRZESZCZ Krzysztof
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Brokęcino, Anielin
|
|
|
SOŁECTWO CHWALIMIE- RAPIŃCZUK Juliusz-sołtys
- GAWLIK-ŁATAŚ Elżbieta
- SŁOJEWSKI Piotr
- SŁOJEWSKI Zdzisław
- WERESZCZYŃSKA Bogusława
- WERESZCZYŃSKA Jolanta
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Chwalimie, Dolnik
|
|
|
SOŁECTWO CIOSANIEC- GRZONKA Jolanta-sołtys
- KUCZMA Kazimiera
- NOGA Danuta
- NOWICKA Alicja
- ROŚ Filip
- SOROKA Marcin
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ciosaniec
|
|
|
SOŁECTWO DRZEWICE- Pawłowski Jacek-sołtys
- KLAMKA Jerzy
- KOWALSKI Roman
- LEŚNIAK Wiesław
- PAWŁOWSKA Alicja
- PURGAL Waldemar
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Drzewice
| |
|
SOŁECTWO GLINKI MOKRE- MIKITA Zbigniew-sołtys
- MIKITA Alicja
- MIKITA Katarzyna
- PASZKOWSKA Agnieszka
- SZWAŁEK Aneta
- WIELGUS Eugeniusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Mokre
|
|
|
SOŁECTWO GLINKI SUCHE- SZWAŁEK Weronika-sołtys
- FIN Tadeusz
- MYŚLIŃSKI Tadeusz
- ŚWIĘCIASZEK Zofia
- WIELGUS Ireneusz
- WIELGUS Wiesława
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Suche
| |
|
|
SOŁECTWO KRUSZKA - PRZYBYLSKI Ryszard-sołtys
- JURAK Sylwester
- PASZKIEWICZ Roman
- PASZKIEWICZ Sylwia
- SYPOSZ EMILIA
- SYPOSZ Justyna
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Kruszka
|
|
|
SOŁECTWO LĘDYCZEK- WĘGLOWSKA Grażyna-sołtys
- CIEŚLIK Adam
- OBARZANEK Edyta
- SZUBIŃSKA Monika
- ŚWIDERSKI Paweł
- ŻYGADŁO Bogusława
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lędyczek
|
|
|
SOŁECTWO LOTYŃ- JASKÓŁKA-STANISZ Krystyna-sołtys
- CHOROSZEWSKI Włodzimierz
- BRONAKOWSKA Karolina
- BALIŃSKI Jan
- CHWIEDUK Barbara
- ŚWIERCZ Janusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lotyń, Babi Dwór, Przybysław, Wojnówko
|
|
|
SOŁECTWO LUBNICA- MAŃKOWSKA Wioletta-sołtys
- BIEDKA Piotr
- GOŚCIŃSKA Bogusława
- HESTKOWSKI Przemysław
- SCHAB Elżbieta
- WYRWICKI Krystian
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lubnica
| |
|
SOŁECTWO LUBNICZKA- KUBIAK Grażyna-sołtys
- HESTKOWSKI Radosław
- WALCZAK Teresa
- SUCHANOWSKI Andrzej
- SUCHANOWSKI Waldemar
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lubniczka
|
|
|
SOŁECTWO ŁOMCZEWO- KWIECIŃSKA Barbara-sołtys
- DYBAŚ Maria
- GRZEGORCZYK Maria
- JAŃCZAK Jolanta
- RATAJ Maria
- WIELGUS Jolanta
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Łomczewo
|
|
|
SOŁECTWO PNIEWO- KEMPSKA Anna-sołtys
- CHARO Andrzej
- GROBEL-DWORZAŃSKA Marta
- JAKUBOWSKA Krystyna
- MRÓZ Emilia
- SIKORA Mieczysław
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Pniewo
|
|
|
SOŁECTWO PODGAJE- Rutkowski Krzysztof-sołtys
- KOŃCA Barbara
- MAJEWSKA Justyna
- KOT Piotr
- SZAPIEL Emil
- UŁANOWSKA Jolanta
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Podgaje
|
|
|
SOŁECTWO SKOKI- PAWŁOWSKI Bogusław-sołtys
- GŁOWACKA Agnieszka
- HELMIN Hilary
- LACH Zdzisław
- PAWŁOWSKA Teresa
- PIETRZAK Zdzisław
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Skoki
| |
|
SOŁECTWO WĘGORZEWO- STĘPNIAK Jolanta-sołtys
- DĄBROWSKA Sylwia
- LEŚNIAK Aneta
- STĘPNIAK Elżbieta
- SZWAŁEK Olga
- WASZAK Paweł
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Węgorzewo
|
|
|
OSIEDLE NR I W OKONKU- ZALESKI Marek- przewodniczący zarządu
- MISZTA Maria
- KWAŚNY Zdzisław
- ANTONIAK Aleksandra
- CZEKAŁA Krystyna
- HARK Krystyna
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 1:
Chłopickiego, Chrobrego, Kolejowa, Koszalińska, Mieszka I, Leśna, Ogrodowa, Poznańska, Plac Wolności, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Stockelsdorf, Wodna, Wojska Polskiego
|
|
|
OSIEDLE NR II W OKONKU- ANTONIAK Henryk- przewodniczący zarządu
- CACKOWSKI Andrzej
- HARASIUK Jarosław
- KŁOSOWICZ Antoni
- LIWIŃSKA Karolina
- NOWAK Ewa
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 2:
Chojnicka, Kowalska, Lipowa, 2-go Lutego, 1-go Maja, Niepodległości, Piastowska, Spółdzielców, Szczecińska, Zdobywców Wału Pomorskiego
|
|