DANE TELEADRESOWE
KIEROWNICTWO URZĘDU
Burmistrz – Adam Bodzioch
pok. nr 101 tel. (041) 3521 – 937, 3521- 919, 3521-004: wew. 18
Sekretarz – Czesław Kowalski
pok. nr 103 tel. (0 41) 3521 – 937, 3521- 919, 3521-004: wew. 21
Skarbnik – Zofia Nocoń
pok. nr 51 tel. (041) 3521 – 937 wew. 11
WYDZIAŁ ADMINISTRACJI I SPRAW OBYWATELSKICH (ASO)
Kierownictwo Wydziału ASO:
Naczelnik Wydziału ASO – Robert Płaszewski
pok. nr 105 tel. (041) 3521 – 937 wew. 23
Zastępca Naczelnika Wydziału - Jacek Wójcik
pok. nr 104 tel. (041) 3521 – 937 wew. 22
Pracownicy Wydziału ASO:
Inspektor Wioletta Karbowniczek - stanowisko ds. pracowniczych
Inspektor Zbigniew Kołton - stanowisko ds. gospodarczych i archiwum gminnego
pok. nr 106 tel. (041) 3521 – 937 wew. 24
Zofia Kurc - archiwista
Referent - Łukasz Nowak - informatyk
pok. nr 108 tel. (041) 3521 – 937 wew. 26
Podinspektor Przemysław Podkowa - stanowisko ds. informacji elektronicznej
Podinspektor Katarzyna Oracz - stanowisko ds. promocji
pok. nr 104 tel. (041) 3521 – 937 wew. 22
Inspektor Barbara Kwaśny - Biuro Rady Miejskiej
pok. nr 110 tel. (041) 3521 – 937 wew. 28
Inspektor Agnieszka Nowaczkiewicz- stanowisko ds. oświaty, kultury i zdrowia
pok. nr 111 tel. (041) 3521 – 937 wew. 29
Inspektor Stanisław Dzięcioł - stanowisko ds. wojskowych i ochrony przeciwpożarowej
pok. nr 204 tel. (041) 3521 – 937 wew. 34
Ewidencja ludności, wydawanie dowodów osobistych i tymczasowych:
Inspektor Halina Porębska
Podinspektor Agnieszka Marzec
pok. nr 57 tel. (041) 3521 – 937 wew. 16
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ (M-G OPS)
Kierownik M-G OPS – Małgorzata Maj
pok. nr 202 tel. (041) 3521 – 937 wew. 32
Zastępca Kierownika M-G OPS – Grażyna Tomczak
Główna Księgowa – Alina Kulpa
Informatyk – Rafał Kaczmarczyk
pok. nr 200 tel. (041) 3521 – 937 wew. 30
Pracownik socjalny – Urszula Sadowska
Starszy pracownik socjalny – Barbara Karasińska
Starszy pracownik socjalny – Elżbieta Patro
Starszy pracownik socjalny – Edyta Molo
Pracownik socjalny – Celina Kozik
pok. nr 201 tel. (041) 3521 – 937 wew. 31
Referat ds. świadczeń rodzinnych:
Starszy pracownik socjalny – Jolanta Rogala
Aspirant Pracy Socjalnej – Agnieszka Marzec
pok. nr 1 tel. (041) 3521-922
WYDZIAŁ FINANSOWY (Fn):
Kierownictwo Wydziału Fn:
Skarbnik – Naczelnik Wydziału Fn – Zofia Nocoń
pok. nr 51 tel. (041) 3521 – 937 wew. 11
Pracownicy Wydziału Fn:
Wymiar podatkowy:
Inspektor Małgorzata Dera
Inspektor Wanda Marzec
Podinspektor Ewa Sowa
Inspektor Agnieszka Kaczmarczyk
pok. nr 53 tel. (041) 3521 – 937 wew. 13
Księgowość podatków i opłat:
Podinspektor Agata Kowalska
Podinspektor Barbara Luty
Podinspektor Ewelina Nowak
pok. nr 54 tel. (041) 3521 – 937 wew. 14
Księgowość budżetowa:
Inspektor Lucyna Gręda
Inspektor Agnieszka Gaik
Podinspektor Monika Wójcik - księgowość budżetowa
pok. nr 50 tel. (041) 3521 – 937 wew. 10
Kasa – Marcin Garbarz
pok. 56 tel. (041) 3521-937 wew. 12
Podinspektor Justyna Bogal - podatek od środków transportowych, ewidencja działalności gospodarczych
Inspektor Anna Markiewicz
pok. nr 55 tel. (041) 3521 – 937 wew. 15
WYDZIAŁ ROZWOJU GOSPODARCZEGO (RG):
Kierownictwo Wydziału RG:
Naczelnik RG – Kazimierz Śliwakowski
pok. nr 211 tel. (041) 3521 – 937 wew. 41
Zastępca Naczelnika Wydziału – Ryszard Skowron
pok. nr 208 tel. (041) 3521 – 937 wew. 38
Pracownicy Wydziału RG:
Stanowiska ds. inwestycji:
Podinspektor Magdalena Pudo
Podinspektor Agnieszka Możdżeń
pok. nr 205 tel. (041) 3521-937 wew. 35
Inspektor Anna Możdżeń - stanowisko ds. budownictwa
pok. nr 209 tel. (041) 3521 – 937 wew. 39
Podinspektor Paweł Cieślik
pok. nr 210 tel. (041) 3521-937 wew. 40
Inspektor Grażyna Wójtowicz - stanowisko ds. gospodarki mieszkaniowej
pok. nr 308 tel. (041) 3521 – 937 wew. 46
WYDZIAŁ NIERUCHOMOŚCI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
Naczelnik NROŚ - Anna Kowalska
pok. nr 207 tel. (041) 3521-937 wew. 37
Zastępca Naczelnika NROŚ - Iwona Klimek
pok. nr 206 tel. (041) 3521-937 wew. 36
Pracownicy Wydziału:
Zbigniew Kwiecień
Elżbieta Porębska
Maria Szot
pok. nr 206, tel. (041) 3521-937 wew. 36
URZĄD STANU CYWILNEGO (USC)
Kierownik USC – Cecylia Błaszczuk, pok. nr 2 tel. (041) 3521 – 937 wew. 48
Zastępca Kierownika USC – Agnieszka Marzec, pok. nr 57
Zastępca Kierownika USC - Halina Porrębska, pok. nr 57
ZESPÓŁ OBSŁUGI EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNEJ SZKÓŁ:
Dyrektor – Henryk Chałuda
pok. nr 300 tel. (041) 3521 – 937
Księgowość:
Elżbieta Jabłońska
Elżbieta Pituła
Marta Kusak
pok. nr 301 tel. (041) 3521 – 937
Kadry - Jadwiga Kozińska
Inwestycje i remonty – Jerzy Sadowski
pok. nr 305 tel. (041) 3521 – 937
Księgowość MKZP, Administracja – Zofia Radziszewska
pok. nr 307 tel. (041) 3521 – 937
Samodzielne stanowisko ds. obrony cywilnej - Inspektor Andrzej Blady
pok. nr 203 tel. (041) 3521 - 937 wew. 33
STRAŻ MIEJSKA
ul. Partyzantów 4, tel. (041) 3521 - 932,
Strażnicy Miejscy:
Rafał Włusek
Monika Zmarlak
tel. kom. 0 728816001
POZOSTAŁE:
Sala Ślubów USC – pok. nr 3
Sala Konferencyjna – pok. nr 302-304
Kasa ZOE-A Szkół – pok. nr 306
Referent - Agata Skopowska
Sekretariat UMiG - pok. nr 102 tel. (041) 3521-937, 3521-919, 3521-004