Zarządzenie Nr 56/2007
Wójta Gminy Gardeja
z dnia 28 września 2007 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Gardeja dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r.- Ordynacja
wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późn. zmianami ), zarządza się co następuje:
§ 1
W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej
Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. powołuje się w gminie Gardeja obwodowe komisje wyborcze w składach określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia.
§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Wójt Gminy
Jerzy Grabowski
Załącznik do Zarządzenia Nr 56/2007
Wójta Gminy Gardeja
z dnia 28 września 2007r.
SKŁAD
Obwodowych Komisji Wyborczych
w Gminie Gardeja
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Miejsce zamieszkania | Nazwa komitetu wyborczego |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Gardei | |||
1. | Cykał Edward | ul. Spółdzielcza 30 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
2. | Fałkowski Tadeusz | ul. Spółdzielcza 23 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Najdowska Wioletta | ul. Grudziądzka 17/4 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Bielaszewski Stanisław | ul. Spółdzielcza 34 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
5. | Pieczkowska Katarzyna | Otoczyn 42 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
6. | Górska Kamila | Czarne Małe 79 82-520 Gardeja | „art. 48 ust. 6 Ordynacji” |
7. | Polakowski Jerzy | Ul. Mały Rynek 15 82-520 Gardeja | Wskazany przez Wójta |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Czarnem Dolnem | |||
1. | Paurowska Danuta | Krzykosy ul. Jeziorna 4/10 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
2. | Stefaniak Janusz | ul. Kwidzyńska 16/2 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
3. | Janik Teresa | Czarne Małe 2 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Jagielski Szczepan | Czarne Dolne ul. Osiedlowa 6 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. | Rutkowska Emilia | Gardeja IV/4 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Caban Beata | Czarne Dolne Ul. 1000-lecia 19 82-520 Gardeja | „ art. 48 ust. 6 Ordynacji „ |
7. | Żuber Brygida | Czarne Dolne 14 82-520 Gardeja | Wskazana przez Wójta |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Wandowie | |||
1. | Ginter Małgorzata | ul. Młyńska 26 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. | Walkiewicz Jan | Krzykosy 10 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
3. | Ostrowska Emilia | Otoczyn 11 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
4. | Pieczkowska Gabriela | Wandowo 15 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. | Pipczyński Robert Adam | ul. Mały Rynek 2 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Wojciechowska Barbara | Cygany 82-520 Gardeja | „ art. 48 ust. 6 Ordynacji „ |
7. | Kosińska Józefa | Wandowo 60 82-520 Gardeja | Wskazana przez Wójta |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Trumiejach | |||
1. | Golba Iwona | Nowa Wioska 13/3 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
2. | Kończalska Danuta | Jaromierz 22 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
3. | Janik Andrzej | Czarne Małe 2 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Olszewski Kazimierz | ul. Sportowa 11 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. | Mroczkowska Katarzyna | Wracławek 1/1 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Antolak Teresa | Klecewo 82-520 Gardeja | „ art. 48 ust. 6 Ordynacji „ |
7. | Rutkowski Jerzy | Ul. Kwidzyńska 7/3 82-520 Gardeja | Wskazany przez Wójta |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Morawach | |||
1. | Olszewski Roman | Morawy 7 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2. | Jaworowicz Grzegorz Jan | ul. Grudziądzka 20/2 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3. | Gimiński Piotr | ul.Kwidzyńska27A/1 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
4. | Pieczkowska Ewa | Otoczyn 42 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
5. | Rykaczewska Emilia | Morawy 42/3 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Zawalich Bożena | Morawy 4/2 82-520 Gardeja | „ art. 48 ust. 6 Ordynacji „ |
7. | Wiczyńska Joanna | Rozajny 9 82-520 Gardeja | Wskazana przez Wójta |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Otłowcu | |||
1. | Latopolski Leszek | Nowa Wioska 13/3 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
2. | Krupa Tomasz | Otłowiec 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD-SDPL-PD-UP |
3. | Kowalczyk Mirosław | Cygany 72/3 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Maciejak Barbara | ul. Młyńska 1/17 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. | Lenczewska Justyna Anna | Czarne Górne 25 82-520 Gardeja | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Frymark Zbigniew | Gardeja IV/6 82-520 Gardeja | „ art. 48 ust. 6 Ordynacji „ |
7. | Skrobisz Elżbieta | ul. Sportowa 5/2 82-520 Gardeja | wskazana przez Wójta |