SOŁECTWO BORKI- LUKSEMBURG Krzysztof-sołtys
- MIANOWANY Paweł
- PECIAK Jan
- SAWCZUK Andrzej
- SAWCZUK Piotr
- USZAK Stanisława
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borki
|
|
|
SOŁECTWO BRZOZÓWKA- JUROWSKA ALINA-sołtys
- BUDZYŃSKA Jadwiga
- BURZYŃSKI Arkadiusz
- MACIUSZKO Justyna
- SALAMON Kornela
- WOJEWÓDZKA Marzena
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Brzozówka
| |
|
SOŁECTWO BORUCINO- KORZENIOWSKI Roman-sołtys
- FILIP Sabina
- KARAŚ Andrzej
- KOMORSKI Michał
- MARCHWANT Elżbieta
- MARCHWANT Małgorzata
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borucino, Rydzynka
|
|
|
SOŁECTWO BROKĘCINO- ZADROŻNIAK Mariusz-sołtys
- FALISZEWSKI Józef
- KUCHTA Adam
- OLSZEWSKI Jakub
- STĘPIEŃ Beata
- ZAPOTOCZNA Ewa
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Brokęcino, Anielin
|
|
|
SOŁECTWO CHWALIMIE- RAPIŃCZUK Juliusz-sołtys
- PAWEŁKIEWICZ Grażyna
- SŁOJEWSKI Zdzisław
- WERESZCZYŃSKA Bogusława
- WERESZCZYŃSKA Jolanta
- ZAPART Włodzimierz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Chwalimie, Dolnik
|
|
|
SOŁECTWO CIOSANIEC- GRZONKA Jolanta-sołtys
- GRZEJSZCZYK Elżbieta
- KOWALCZUK Adam
- KUCZMA Kazimiera
- PAZIACZKO Ewa
- SOROKA Marcin
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ciosaniec
|
|
|
SOŁECTWO DRZEWICE- Pawłowski Jacek-sołtys
- BOROWSKI Remigiusz
- KLAMKA Jerzy
- LEŚNIAK Wiesław
- PAWŁOWSKI Marian
- PURGAL Waldemar
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Drzewice
| |
|
SOŁECTWO GLINKI MOKRE- MIKITA Zbigniew-sołtys
- CZAJKOWSKI Kazimierz
- MIKITA Andrzej
- MIKITA Edward
- STASZCZUK Roman
- ZACHARZEWSKI Kazimierz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Mokre
|
|
|
SOŁECTWO GLINKI SUCHE- SZWAŁEK Weronika-sołtys
- DUDZIŃSKI Tadeusz
- FIŃ Tadeusz
- OCIESIELSKI Mieczysław
- ŚWIĘCIASZEK Zofia
- WIELGUS Stanisław
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Suche
| |
|
|
SOŁECTWO KRUSZKA - PRZYBYLSKI Ryszard-sołtys
- HRYNKIEWICZ Aldona
- SYPOSZ Anna
- ŚWIRSKI Adam
- WITCZAK Henryk
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Kruszka
|
|
|
SOŁECTWO LĘDYCZEK- WĘGLOWSKA Grażyna-sołtys
- KAMIŃSKA Maria
- KULKA Tadeusz
- STEPANCEWICZ Teresa
- SZUBIŃSKA Monika
- WITCZAK Andrzej
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lędyczek
|
|
|
SOŁECTWO LOTYŃ- BRODZICZ Eugenia-sołtys
- BALIŃSKI Jan
- CHOROSZEWSKI Włodzimierz
- FURYK Jan
- NOWAK Teresa
- ŚWIERCZ Janusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lotyń, Babi Dwór, Przybysław, Wojnówko
|
|
|
SOŁECTWO LUBNICZKA- SIERADZKI Jerzy-sołtys
- KONIEC Marzena
- KOT Jan
- KUBIK Grażyna
- PAWŁOWSKI Józef
- PAWŁOWSKI Ryszard
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lubniczka, Lubnica, Skoki
|
|
|
SOŁECTWO ŁOMCZEWO- GRZEGORCZYK Maria-sołtys
- DYBAŚ Maria
- JAŃCZAK Jolanta
- PAWLAK Dagmara
- RATAJ Maria
- ŚLEDŹ Tadeusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Łomczewo
|
|
|
SOŁECTWO PNIEWO- LADORUCKI Zbigniew-sołtys
- BŁASZCZYK Bronisław
- LECHAŃSKI Dariusz
- OLEKSÓW Leszek
- WALENCIK Monika
- WERESZCZYŃSKI Witold
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Pniewo
|
|
|
SOŁECTWO PODGAJE- Rutkowski Krzysztof-sołtys
- KOŃCA Barbara
- MAJEWSKA Justyna
- KOT Piotr
- SZAPIEL Emil
- UŁANOWSKA Jolanta
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Podgaje
|
|
|
SOŁECTWO WĘGORZEWO- STĘPNIAK Jolanta-sołtys
- DĄBROWSKA Sylwia
- LEŚNIAK Aneta
- STĘPNIAK Elżbieta
- SZWAŁEK Olga
- WASZAK Paweł
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Węgorzewo
|
|
|
OSIEDLE NR I W OKONKU- ZALESKI Marek- przewodniczący zarządu
- MISZTA Maria
- KWAŚNY Zdzisław
- ANTONIAK Aleksandra
- CZEKAŁA Krystyna
- HARK Krystyna
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 1:
Chłopickiego, Chrobrego, Kolejowa, Koszalińska, Mieszka I, Leśna, Ogrodowa, Poznańska, Plac Wolności, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Stockelsdorf, Wodna, Wojska Polskiego
|
|
|
OSIEDLE NR II W OKONKU- ANTONIAK Henryk- przewodniczący zarządu
- CACKOWSKI Andrzej
- HARASIUK Jarosław
- KŁOSOWICZ Antoni
- LIWIŃSKA Karolina
- NOWAK Ewa
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 2:
Chojnicka, Kowalska, Lipowa, 2-go Lutego, 1-go Maja, Niepodległości, Piastowska, Spółdzielców, Szczecińska, Zdobywców Wału Pomorskiego
|
|