Przewodniczący Rady Gminy Gardeja | ||
Nazwisko i imię | Okręg Wyborczy | Komitet Wyborczy |
Cykał Edward | Gardeja ulice: Długa, Dworcowa, Kręta, Kwiatowa, Młyńska, Nowa, Osiedlowa, Pogodna, Poprzeczna, Pszenna, Stawowa, Żytnia. | KWW OPS |
Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Gardeja | |||
Nazwisko i imię | Okręg Wyborczy | Komitet Wyborczy | Komisja |
Deja-Kowalska Lucyna Beata | Bądki Krzykosy | KWW Społeczna Inicjatywa |
|
Członkowie Rady Gminy Gardeja | |||
Nazwisko i imię | Okręg Wyborczy | Komitet Wyborczy | Komisja |
Drański Sławomir Tomasz | Albertowo Morawy Otoczyn | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
|
Duszyński Zbigniew Wojciech | Czarne Dolne, Czarne Dolne ulice: Leśna, Osiedlowa, Szkolna i 1000 - lecia. | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
|
Gontarska Dorota | Trumieje Wilkowo Wracławek | KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
Kępiński Zbigniew Mirosław | Jaromierz Klecewo Pawłowo | KW Prawo i Sprawiedliwość |
|
Kobrzyńska Anna | Czarne Górne Przęsławek Czarne Małe od nr 36 | KWW OPS |
|
Kowalczyk Łukasz | Gardeja ulice: Działkowa, Iławska, Jeziorna, Krótka, Kwidzyńska od nr 27 do nr 49, Modrzewiowa, Ogrodowa, Opalowa, Polna, Promykowa, Skrajna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Tęczowa, Wschodnia i Złota od nr 1 do nr 10 i nr 12, 14, 16 i 18. | KWW Łukasza Kowalczyka "Gardeja.pl" |
|
Kubajek Jadwiga | Czarne Małe od nr 1 do nr 35, Olszówka, Zebrdowo. | KWW OPS |
|
Nowak Karolina | Klasztorek Międzylesie Nowa Wioska | Komitet Wyborczy PSL |
|
Plitt Stanisław | Gardeja ulice: Dębowa, Domki Leśne, Do Stacji, Graniczna, Końcowa, Sosnowa, Topolowa, Za Torem, Kalmuzy. Diamentowa, Kwidzyńska od nr 50 do nr 55, Leśna, Piastowska numery parzyste od 16 do 28 i nr od 29 do 41, Rubinowa, Sołecka, Szmaragdowa, Ukośna i Złota numery nieparzyste od 11 do 31 i nr 20, 22, 24, 26, 28 i 30. | KWW GPS "Nasza Gmina" |
|
Radziwiłł Krzysztof Wiesław | Rozajny Wandowo | KKW SLD Lewica Razem |
|
Stawarz Elżbieta Łucja | Cygany Rozajny Małe | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
|
Szudziński Dariusz | Gardeja ulice: Brzozowa, Chełmińska, Grudziądzka, Kościelna, Kwidzyńska od nr 1 do nr 26, Lipowa, Mały Rynek, Piastowska od nr 1 do nr 14 i nieparzyste od nr 15 do nr 27, Szkolna, Wodna, Wolności. | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
|
Wiśnioch Robert | Osadniki Otłowiec Czachówek Otłówko | KWW OPS |
|