Władze:
Chudy Józef - Wójt Gminy Czarna - /2010 / za 2010 / 2011/ 2012 / 2013 / koniec kadencji 2014
Majka Bogusław - Zastępca Wójta Gminy Czarna - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Zieliński Stanisław - Sekretarz Gminy - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Wstawska Marta - Skarbnik Gminy - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Oleksy Teresa - Zastępca Skarbnika Gminy - /2010 / ---
Kierownicy Referatów:
Wilk Agata - osoba upoważniona do wydawania i podpisywania decyzji administracyjnych - / 2012 / 2013
Maślanka Jolanta - osoba upoważniona do wydawania i podpisywania decyzji administracyjnych - / 2012 / 2013
Pyskaty Danuta - Kierownik Referatu Rolnictwa i Gospodarki Przestrzennej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Para Jolanta - osoba upoważniona do wydawania i podpisywania decyzji administracyjnych - / 2013 / 2013
Bil Maria- osoba upoważniona do wydawania i podpisywania decyzji administracyjnych - / 2013 / 2013
Mirosław Perz - Kierownik Referatu Inwestycji i Pozyskiwania Środków Unijnych - /2010 / ---
Piotr Chudy - Kierownik Referatu Finansowo - Podatkowego - /2010 / korekta za 2010 /---
Zieliński Grzegorz - osoba upoważniona do wydawania i podpisywania decyzji administracyjnych - /2010 / 2011 / ---
Radni Gminy Czarna
Cieśla Janusz - przewodniczący - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / koniec kadencji 2014
Barnaś Dariusz - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Wiesław Sikora - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Dziedzic Leszek - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Lada Czesław - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Knych Kazimierz - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Kot Mirosław - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Latała Zofia - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Lenczowski Kazimierz - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Madura Józef - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Aneta Feret - Kłys - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Wiercioch Józef - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Wilczyński Józef - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Ziaja Marek - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Krężel Krystyna - /2010 / za 2010 / 2011 / 2012 / 2013
Dyrektorzy Szkół
Baran Małgorzata - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Róży - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Opaliński Janusz - Dyrektor Gimnazjum w Róży - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Oleksy Dorota - Dyrektor Publicznego Przedszkola w Przyborowie - /2010 / 2011/ 2012 / 2013
Flis Tadeusz - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przyborowie - /2010 / 2011 / 2012 /
Tomasiewicz Bogdan - Dyrektor Zespołu Szkół w Grabinach - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Kawa Ewa - Zastępca Dyrektora - Zespołu Szkół w Grabinach - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Knych Danuta - Dyrektor Zespołu Szkół w Głowaczowej - /2010 / 2011 / 2012 /
Kubisztal Dorota - Dyrektor Publicznego Przedszkola w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Markowicz Marta - Dyrektor Zespołu Szkół w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Socha Barbara - Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Madura Lucyna - Dyrektor Zespołu Szkół w Jaźwinach - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Wilczyńska-Starzyk Lidia - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Jastrząbce - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Markowicz Grzegorz - Dyrektor Zespołu Szkół w Żdżary - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Alicja Pochodaj - Balasa - Dyrektor Zespołu Szkół w Chotowej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Bałut Wioletta - Dyrektor Zespołu Szkół w Borowej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Baryłecka Ewa - Dyrektor Zespołu Szkół w Głowaczowej - / 2012 I / 2012 II / 2013
-------------------------------------- - --------------------------------------------
Fronc Artur - Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Madura Krzysztof - Kierownik Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Pych-Szkodzińska Urszula - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013
Warżała Piotr - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Czarnej - /2010 / 2011 / 2012 / 2013