SOŁECTWO BORKI - JUROWSKA ALINA-sołtys
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borki, Brzozówka
| tel. 663-509-776 |
|
SOŁECTWO BORUCINO - KORZENIOWSKI Roman-sołtys
- FILIP Sabina
- KARAŚ Andrzej
- KOMORSKI Michał
- MARCHWANT Elżbieta
- MARCHWANT Małgorzata
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borucino, Rydzynka
| tel. 503-051-234 |
|
SOŁECTWO BROKĘCINO - ZADROŻNIAK Mariusz-sołtys
- FALISZEWSKI Józef
- KUCHTA Adam
- OLSZEWSKI Jakub
- STĘPIEŃ Beata
- ZAPOTOCZNA Ewa
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Brokęcino, Anielin
| tel. 512-156-748 |
|
SOŁECTWO CHWALIMIE - RAPIŃCZUK Juliusz-sołtys
- PAWEŁKIEWICZ Grażyna
- SŁOJEWSKI Zdzisław
- WERESZCZYŃSKA Bogusława
- WERESZCZYŃSKA Jolanta
- ZAPART Włodzimierz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Chwalimie, Dolnik
| tel. 67-266-01-70 |
|
SOŁECTWO CIOSANIEC - GRZONKA Jolanta-sołtys
- GRZEJSZCZYK Elżbieta
- KOWALCZUK Adam
- KUCZMA Kazimiera
- PAZIACZKO Ewa
- SOROKA Marcin
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ciosaniec
| tel. 505-179-080 |
|
SOŁECTWO DRZEWICE - SOCHAJ Jan-sołtys
- BOROWSKI Remigiusz
- KLAMKA Jerzy
- LEŚNIAK Wiesław
- PAWŁOWSKI Jacek
- PURGAL Waldemar
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Drzewice
| tel. 698-424-340 |
|
SOŁECTWO GLINKI MOKRE - MIKITA Zbigniew-sołtys
- CZAJKOWSKI Kazimierz
- MIKITA Andrzej
- MIKITA Edward
- STASZCZUK Roman
- ZACHARZEWSKI Kazimierz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Mokre
|
|
|
SOŁECTWO GLINKI SUCHE - SZWAŁEK Weronika-sołtys
- DUDZIŃSKI Tadeusz
- FIŃ Tadeusz
- OCIESIELSKI Mieczysław
- ŚWIĘCIASZEK Zofia
- WIELGUS Stanisław
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Suche
| tel. 608-180-098 |
|
|
SOŁECTWO KRUSZKA - PRZYBYLSKI Ryszard-sołtys
- HRYNKIEWICZ Aldona
- SYPOSZ Anna
- ŚWIRSKI Adam
- WITCZAK Henryk
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Kruszka
| tel. 692-430-029
|
|
SOŁECTWO LĘDYCZEK - WĘGLOWSKA Grażyna-sołtys
- KAMIŃSKA Maria
- KULKA Tadeusz
- STEPANCEWICZ Teresa
- SZUBIŃSKA Monika
- WITCZAK Andrzej
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lędyczek
| tel. 785-197-845 |
|
SOŁECTWO LOTYŃ - BRODZICZ Eugenia-sołtys
- BALIŃSKI Jan
- CHOROSZEWSKI Włodzimierz
- FURYK Jan
- NOWAK Teresa
- ŚWIERCZ Janusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lotyń, Babi Dwór, Przybysław, Wojnówko
| tel. 514-262-191 |
|
SOŁECTWO LUBNICZKA - SIERADZKI Jerzy-sołtys
- KONIEC Marzena
- KOT Jan
- KUBIK Grażyna
- PAWŁOWSKI Józef
- PAWŁOWSKI Ryszard
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lubniczka, Lubnica, Skoki
| tel. 785-539-987 |
|
SOŁECTWO ŁOMCZEWO - GRZEGORCZYK Maria-sołtys
- DYBAŚ Maria
- JAŃCZAK Jolanta
- PAWLAK Dagmara
- RATAJ Maria
- ŚLEDŹ Tadeusz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Łomczewo
| tel. 697-071-875 |
|
SOŁECTWO PNIEWO - LADORUCKI Zbigniew-sołtys
- BŁASZCZYK Bronisław
- LECHAŃSKI Dariusz
- OLEKSÓW Leszek
- WALENCIK Monika
- WERESZCZYŃSKI Witold
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Pniewo
| tel. 502-097-095 |
|
SOŁECTWO PODGAJE - KOT Piotr-sołtys
- KOŃCA Barbara
- MAJEWSKA Justyna
- RUTKOWSKI Krzysztof
- SZAPIEL Emil
- UŁANOWSKA Jolanta
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Podgaje
| tel. 668-127-758 |
|
SOŁECTWO WĘGORZEWO - STĘPNIAK Jolanta-sołtys
- DĄBROWSKA Sylwia
- LEŚNIAK Aneta
- STĘPNIAK Elżbieta
- SZWAŁEK Olga
- WASZAK Paweł
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Węgorzewo
| tel. 502-529-120 |
|
OSIEDLE NR I W OKONKU - ZALESKI Marek- przewodniczący zarządu
- MISZTA Maria
- KWAŚNY Zdzisław
- ANTONIAK Aleksandra
- CZEKAŁA Krystyna
- HARK Krystyna
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 1:
Chłopickiego, Chrobrego, Kolejowa, Koszalińska, Mieszka I, Leśna, Ogrodowa, Poznańska, Plac Wolności, Słoneczna, Stawowa, Stockelsdorf, Wodna, Wojska Polskiego
| tel. 723-817-378 |
|
OSIEDLE NR II W OKONKU - ANTONIAK Henryk- przewodniczący zarządu
- CACKOWSKI Andrzej
- HARASIUK Jarosław
- KŁOSOWICZ Antoni
- LIWIŃSKA Karolina
- NOWAK Ewa
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 2:
Chojnicka, Kowalska, Lipowa, 2-go Lutego, 1-go Maja, Niepodległości, Piastowska, Spółdzielców, Szczecińska, Zdobywców Wału Pomorskiego
| tel. 605- 564-203 |