SOŁECTWO BORKI - JUROWSKA ALINA-sołtys
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borki, Brzozówka
| Brzozówka 4 64-965 Okonek tel. 663 509 776
|
|
SOŁECTWO BORUCINO - KORZENIOWSKI Roman-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Borucino, Rydzynka
| Borucino 8 64-965 Okonek tel. 503 051 234 |
|
SOŁECTWO BROKĘCINO - ZADROŻNIAK Mariusz-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Brokęcino, Anielin
| Brokecino 26 64-965 Okonek tel. 512 156 748
|
|
SOŁECTWO CHWALIMIE - RAPIŃCZUK Juliusz-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Chwalimie, Dolnik
| Chwalimie 20 64-965 Okonek tel. 067 266 01 70 |
|
SOŁECTWO CIOSANIEC - GRZONKA Jolanta-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ciosaniec
| Ciosaniec 64 64-965 Okonek tel. 505 179 080 |
|
SOŁECTWO DRZEWICE - SOCHAJ Jan-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Drzewice
| Drzewice 1 64-965 Okonek tel. 067 266 04 28
|
|
SOŁECTWO GLINKI MOKRE - MIKITA Zbigniew-sołtys
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Mokre
| Glinki Mokre 6 64-965 Okonek tel.
|
|
SOŁECTWO GLINKI SUCHE - SZWAŁEK Weronika-sołtys
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Glinki Suche
| Glinki Suche 6 64-965 Okonek tel. 067 266 08 46 |
| |
SOŁECTWO KRUSZKA - PRZYBYLSKI Ryszard-sołtys
-
-
-
-
-
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa:
Kruszka
|
|
|
SOŁECTWO LĘDYCZEK - WĘGLOWSKA Grażyna-sołtys
- IKAŁA Małgorzata
- PODGÓRSKI Piotr
- STAŃCZYK Anna
- SZUBIŃSKA Monika
- WĘGLOWSKI Łukasz
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lędyczek
| ul. Jeziorna 3 64-965 Okonek tel. 067 263 12 79 |
|
SOŁECTWO LOTYŃ - BRODZICZ Eugenia-sołtys
- BALIŃSKI Jan
- FURYK Jan
- GRZYB Jerzy
- NOWAK Teresa
- PRZYBYLSKI Ryszard
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lotyń, Babi Dwór, Przybysław, Wojnówko
| ul. Wiśniowa 10 64-918 Lotyń tel. 067 266 04 66 |
|
SOŁECTWO LUBNICZKA - SUCHANOWSKI Andrzej-sołtys
- HESTKOWSKI Rafał
- KONIEC Marzena
- PAWŁOWSKI Józef
- PAWŁOWSKI Ryszard
- PRZYGOCKI Józef
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Lubniczka, Lubnica, Skoki
| Lubniczka 15 64-965 Okonek tel. 067 266 04 19 |
|
SOŁECTWO ŁOMCZEWO - GRZEGORCZYK Maria-sołtys
- DYBAŚ Maria
- HERBETKO Elżbieta
- MAŃKOWSKA Halina
- PAWLAK Daniel
- WIELGUS Mieczysław
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Łomczewo
| Łomczewo 64-965 Okonek tel. 067 266 94 70
|
|
SOŁECTWO PNIEWO - LADORUCKI Zbigniew-sołtys
- BŁASZCZYK Bronisław
- DRAWERT Ewa
- DWORZAŃSKI Krzysztof
- GROBEL Jarosław
- KEMPSKA Anna
- KUCZMA Bożena
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Pniewo
| Pniewo 33 64-965 Okonek tel. 067 266 92 14 |
|
SOŁECTWO PODGAJE - PIOTROWSKI Tadeusz-sołtys
- CIEŚLIK Grzegorz
- MAJEWSKI Marian
- TOKARSKA Iwona
- UŁANOWSKA Jolanta
- WOJCIECHOWSKA Katarzyna
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Podgaje
| ul. Bałtycka 17 64-965 Okonek tel. 067 266 92 79
|
|
SOŁECTWO WĘGORZEWO - USZAK Jarosław-sołtys
- DĄBROWSKI Henryk
- KRÓLAK Zdzisława
- ROSZKO Jan
- STĘPNIAK Elżbieta
- SZWAŁEK Mieczysław
- USZAK Czesława
Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Węgorzewo
| Węgorzewo 39 64-965 Okonek tel. 067 266 04 04 |
|
OSIEDLE NR I W OKONKU - MISZTA Maria- przewodnicząca zarządu
- ANTONIAK Aleksandra
- KOWALCZYK Grażyna
- MIĄSKOWIAK Władysław
- ULATOWSKI Wiesław
- WOŹNICA Krystyna
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 1:
Chłopickiego, Chrobrego, Kolejowa, Koszalińska, Mieszka I, Leśna, Ogrodowa, Poznańska, Plac Wolności, Słoneczna, Stawowa, Stockelsdorf, Wodna, Wojska Polskiego
| ul. Wodna 21/8 64-965 Okonek tel. 067 266 94 14 |
|
OSIEDLE NR II W OKONKU - ANTONIAK Henryk- przewodniczący zarządu
- CACKOWSKI Andrzej
- DZIAŁKIEWICZ Zdzisław
- HARASIUK Jarosław
- MATERA Bartłomiej
- STĘPNIEWICZ Małgorzata
- WÓJCIK Natalia
Ulice wchodzące w skład Osiedla Nr 2:
Chojnicka, Kowalska, Lipowa, 2-go Lutego, 1-go Maja, Niepodległości, Piastowska, Spółdzielców, Szczecińska, Zdobywców Wału Pomorskiego
| ul. Niepodległości 7 64-965 Okonek tel. 067 266 03 60 |