Kadencja 2006-2010
Kadencja 2010-2014
Przewodniczący Rady Gminy
Cykał Edward
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Gminne Porozumienie Samorządowe "Nasza Gmina"
Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Mroczek Wacław
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Wspólny Dom
Komisje:
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Socjalnej
Członek Rady Gminy
Chejnowski Stanisław
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Chmielewski Łukasz Olaf
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
Członek Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Deja – Kowalska Lucyna
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Społeczna Inicjatywa
Komisje:
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Socjalnej
Członek Rady Gminy
Drański Sławomir Tomasz
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Wspólny Dom
Komisje:
Członek Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Duszyński Zbigniew Wojciech
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Gminne Porozumienie Samorządowe "Nasza Gmina"
Komisje:
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Socjalnej
Członek Rady Gminy
Kapusta Mieczysław Antoni
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Wspólny Dom
Komisje:
Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska,
Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Członek Rady Gminy
Kończalski Rafał
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Komisje:
Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska,
Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Członek Rady Gminy
Kowalczyk Mirosław
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
Komisje:
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Kubajek Jadwiga
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
Komisje:
Członek Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Mańkowski Waldemar Szczepan
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Komisje:
Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Pipczyński Robert Adam
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Gminne Porozumienie Samorządowe "Nasza Gmina"
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska,
Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Członek Rady Gminy
Sinkiewicz Maria Lidia
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Gminne Porozumienie Samorządowe "Nasza Gmina"
Komisje:
Przewodnicząca Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Woliński Jerzy
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Socjalnej