Wykaz Komisji Rady Gminy Majdan Królewski kadencja 2018-2023
Komisja Rewizyjna
1. Drozdowski Krzysztof / Przewodniczący
2. Stec Roman / Zastępca Przewodniczącego
3. Wilk Kazimierz
4. Wołosz Wojciech
5. Kozdęba Kazimierz
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Tereszkiewicz Lesław / Przewodniczący
2. Wilk Kazimierz / Zastępca Przewodniczącego
3. Deptuch Ryszard
4. Mazgaj Janusz
5. Wołosz Wojciech
Komisja ds. Rozwoju Gospodarczego, Przestrzennego, Finansów i Rolnictwa
1. Franuszkiewicz Leszek / Przewodniczący
2. Kozdęba Kazimierz / Zastępca Przewodniczącego
3. Tereszkiewicz Lesław
4. Trawińska Anna
5. Wołosz Mariusz
6. Kopeć Mariola
Komisja ds. ds. Oświaty, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Kultury, Ochrony Środowiska i Rodziny
1. Deptuch Ryszard / Przewodniczący
2. Trawińska Anna / Zastępca Przewodniczącego
3. Kamiński Waldemar
4. Wołosz Mriusz
5. Kopeć Mariola
6. Kozioł Tomasz
7. Mazgaj Janusz
8. Cham Stanisław
Komisja ds. Prawa, Porządku Publicznego i Samorządów
1. Kozioł Tomasz / Przewodniczący
2. Cham Stanisław / Zastępca Przewodniczącego
3. Franuszkiewicz Leszek
4. Stec Roman
5. Drozdowski Krzysztof
Wykaz Komisji Rady Gminy Majdan Królewski kadencja 2014-2018
Komisja Rewizyjna
1. Trawiński Kazimierz / przewodniczący
2. Barnaś Bogusław / zastępca przewodniczącego
3. Gurdak Roman
4. Konefał Marek
5. Drozdowski Krzysztof
Komisja ds. Rozwoju Gospodarczego, Przestrzennego, Finansów i Rolnictwa
1. Franuszkiewicz Leszek / przewodniczący
2. Wołosz Mariusz /zastępca przewodniczącego
3. Trawińska Anna
4. Deptuch Ryszard
5. Barnaś Bogusław
6. Cham Stanisław
7. Gurdak Roman
8. Tereszkiewicz Lesław
9. Trawiński Kazimierz
Komisja ds. ds. Oświaty, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Kultury, Ochrony Środowiska i Rodziny
1. Deptuch Ryszard/przewodniczący
2. Trawińska Anna – zastępca przewodniczącego
3. Cham Stanisław
4. Wołosz Mariusz
5. Puzio Paweł
6. Kozioł Tomasz
7. Kamiński Waldemar
8. Zieliński Piotr
Komisja ds. Prawa, Porządku Publicznego i Samorządów
1. Kozioł Tomasz /przewodniczący
2. Konefał Marek /zastępca przewodniczącego
3. Zieliński Piotr
4. Tereszkiewicz Lesław
5. Puzio Paweł
6. Drozdowski Krzysztof
Wykaz Komisji Rady Gminy Majdan Królewski kadencja 2010-2014
Komisja ds. Rozwoju Gospodarczego, Przestrzennego, Finansów
1. Franuszkiewicz Leszek – Przewodniczący
2. Kamiński Waldemar – Z-ca Przewodniczącego
3. Trawiński Kazimierz – Członek
4. Buczek Lucyna- Członek
5. Gołąbek Franciszek – Członek
6. Zięba Jan - Członek
7. Wargacka Kazimiera – Członek
8. Kobylska Krystyna – Członek
Komisja ds. Oświaty, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Kultury, Ochrony Zdrowia I Rodziny
1. Trawińska Anna – Przewodnicząca
2. Deptuch Ryszard – Z-ca Przewodniczącej
3. Kopeć Kazimierz - Członek
4. Trawiński Kazimierz – Członek
5. Kamiński Waldemar - Członek
6. Buczek Lucyna – Członek
7. Kolano Lidia – Członek
8. Dec Antoni – Członek
Komisja ds. Praw, Porządku, Publicznego i Samorządów
1. Gurdak Bogdan – Przewodniczący
2. Kolano Lidia – Z-ca Przewodniczącego
3. Zięba Jan – Członek
4. Kopeć Kazimierz – Członek
5. Kobylska Krystyna – Członek
Komisja Rewizyjna
1. Wargacka Kazimiera – Przewodnicząca
2. Deptuch Ryszard – Z-ca Przewodniczącej
3. Franuszkiewicz Leszek – Członek
4. Dec Antoni - Członek
Wykaz Komisji Rady Gminy Majdan Królewski kadencja 2006-2010
Komisja ds. Rozwoju Gospodarczego, Przestrzennego, Finansów i Rolnictwa
1. Trawińska Anna - Przewodniczący
2. Łeptuch Ryszard - Z-ca Przewodniczącego
3. Deptuch Ryszard - Członek
4. Fryc Jan - Członek
5. Skura Marek - Członek
6. Gołąbek Franciszek - Członek
7. Franuszkiewicz Leszek - Członek
Komisja ds. Oświaty, Zdrowia Spraw Socjalnych Kultury, Ochrony Środowiska i Rodziny.
1. Godek Bogusław - Przewodniczący
2. Wargacka Kazimiera - Z-ca Przewodniczącego
3. Fortuna Tomasz - Członek
4. Buczek Lucyna - Członek
5. Karkut Stanisław - Członek
6. Płaza Henryk - Członek
7. Strzępka Józef - Członek
Komisja ds. Prawa, Porządku Publicznego i Samorządów.
1. Franuszkiewicz Leszek - Przewodniczący
2. Buczek Lucyna - Z-ca Przewodniczącego
3. Serafin Władysław - Członek
Komisja Rewizyjna
1. Fortuna Tomasz - Przewodniczący
2. Gołąbek Franciszek - Z-ca Przewodniczącego
3. Serafin Władysław - Członek
4. Wargacka Kazimiera - Członek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wykaz Komisji Rady Gminy Majdan Królewski kadencja 2002-2006
1. Fryc Jan - Przewodniczący
2. Kopeć Edward - Z-ca Przewodniczącego
3. Konefał Michał - Członek
4. Kurda Stanisław - Członek
5. Trawiska Anna - Członek
6.Wilk Kazimierz - Członek
Komisja ds. Oświaty, Zdrowia Spraw Socjalnych Kultury, Ochrony Środowiska i Rodziny.
1. Wargacka Kazimiera - Przewodniczący
2. Fortuna Tomasz - Z-ca Przewodniczącego
3. Gołąbek August - Członek
4. Chrząstek Henryk - Członek
5. Podsiedlik Krzysztof - Członek
6. Strzępka Józef - Członek
Komisja ds. Prawa, Porządku Publicznego i Samorządów.
1. Kopeć Franciszek - Przewodniczący
2. Deptuch Ryszard - Z-ca Przewodniczącego
3. Sudoł Kazimierz - Członek
Komisja Rewizyjna
1. Trawiska Anna - Przewodniczący
2. Kopeć Edward - Z-ca Przewodniczącego
3. Fortuna Tomasz - Członek