Dyrektor - mgr Małgorzata Trelka
Wicedyrektor - mgr Agnieszka Czerwińska
Nauczyciele:
- mgr Elżbieta Sala Podsiadły – język polski, język angielski (nauczyciel dyplo,owany)
- mgr Agnieszka Czerwińska - język polski, logopedia, bibliotekarstwo (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Aneta Urbańska - język polski, historia, oligofrenopedagogika (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Marta Karasińska-Zawisza - historia, język polski, oligofrenopedagogika (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Małgorzata Trelka - świetlica szkolna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Marzena Faryna - język angielski (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Izabela Tracz - muzyka, język angielski (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Dominika Koźmińska - matematyka, informatyka (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Marta Zaniat - matematyka, informatyka (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Jolanta Sieroń - matematyka, chemia (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Bożena Anna Pietras - technika, chemia, informatyka, bibliotekoznawstwo (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Teresa Leśniewska - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Ewa Banaszczyk - plastyka (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Sylwester Kuliński - wychowanie fizyczne (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Marek Żdżalik - wychowanie fizyczne (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Irena Falkiewicz - bibliotekoznawstwo (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Mirosława Kaplińska - religia (nauczyciel dyplomowany) - urlop zdrowotny
- mgr Elżbieta Bieniek - religia (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Ewa Marczewska - geografia (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Elżbieta Tyczyńska-Zygarek - wiedza o społeczeństwie (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Justyna Jagiełło - fizyka (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Edyta Suwała - język niemiecki (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Beata Figarska - edukacja wczesnoszkolna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Marzena Rutkowska - edukacja wczewsnoszkolna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Dorota Kowalczyk - edukacja wczesnoszkokna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Małgorzata Stajniak - edukacja wczesnoszkolna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Katarzyna Jarczyńska-Wasiel - edukacja wczesnoszkolna (nauczyciel dyplomowany) - urlop uzupełniający
- mgr Sylwia Nadgrodkiewicz - edukacja wczwsnoszkolna (nauczyciel dyplomowany) - urlop zdrowotny
- mgr Katarzyna Orłowska - świetlica szkolna (nauczyciel dyplomowany)
- mgr Piotr Różański - edukacja dla bezpieczeństwa (nauczyciel dyplomowany)
- mgrMałgorzata Wolszakiewicz - psycholog (nauczyciel dyplomowany) - urlop wychowawczy
- mgr Katarzyna Marzec - edukacja wczewsnoszkolna (nauczyciel mianowany)
- mgr Elżbieta Wójcicka - nauczyciel wspomagający proces kształcenia (nauczyciel mianowany)
- mgr Katarzyna Tkaczyk - wychowanie przedszkolne (nauczyciel mianowany)
- mgr ks. Marcin Piwowarczyk - religia (nauczyciel mianowany)
- mgr Magdalena Gębska - język angielski (nauczyciel kontraktowy)
- mgr Marta Nogaj-Farbiś - język polski (nauczyciel kontraktowy)
- mgr Joanna Sodel - psycholog (nauczyciel kontraktowy)
- mgr Natalia Rogala - pedagog (nauczyciel kontraktowy)
- mgr Paulina Pyzara - logopedia, świetlica (nauczyciel kontraktowy)
- mgr ks. Jarosław Nakielski - religia (nauczyciel kontraktowy)
- licencjat Mateusz Gromski - wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe (nauczyciel kontraktowy)
- licencjat Maria Kosińska - świetlica (nauczyciel bez stopnia awansu)
__________________________________________
- Pracownik administracji – Krystyna Solecka
- Pracownicy obsługi: Maria Nadgrodkiewicz, Iwona Górecka, Bożena Jóźwiak, Agata Kuc, Małgorzata Każmierczak, Urszula Madej, Bożena Pączek
- Koserwatorzy/palacze: Tadeusz Woźniak, Dariusz Świtka