KADENCJA 2010 – 2014
1.Godek Bogusław Józef - Przewodniczący, rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ] , rok 2012 [POBIERZ], rok 2013 [POBIERZ]
2.Trawińska Anna Franciszka - Wiceprzewodnicząca, rok 2010 [POBIERZ] rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
3.Buczek Lucyna, rok 2010 [POBIERZ] , rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
4.Dec Antoni , rok 2010 [POBIERZ] , rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
5.Deptuch Ryszard , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
6.Franuszkiewicz Leszek , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
7.Gurdak Bogdan , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
8.Gołąbek Franciszek , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
9.Kamiński Waldemar Edward , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
10.Kolano Lidia Grażyna , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
11.Kobylska Krystyna , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
12.Kopeć Kazimierz , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
13.Trawiński Kazimierz , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
14.Wargacka Kazimiera , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
15.Zięba Jan , rok 2010 [POBIERZ], rok 2011 [POBIERZ], rok 2012 [POBIERZ]], rok 2013 [POBIERZ]
KADENCJA 2006-2010
1. Jan Fryc - Przewodniczący
rok 2006 [pobierz] , rok 2007 [ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ] , rok 2009[ pobierz ]
2. Anna Trawińska - V-ce Przewodnicząca
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
3. Lucyna Buczek
rok 2006 [ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
4. Ryszard Deptuch
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
5. Tomasz Fortuna
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
6. Leszek Franuszkiewicz
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
7. Bogusław Józef Godek
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
8. Franciszek Gołąbek
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
9. ś.p. + Stanisław Karkut
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
10. Ryszard Łeptuch
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
11. Henryk Płaza
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
12. Władysław Serafin
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
13. Marek Skura
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 , rok 2009[ pobierz ]
14. Józef Strzępka
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
15. Kazimiera Wargacka
rok 2006[ pobierz ] rok 2007[ pobierz ], rok 2008 [ pobierz ], rok 2009[ pobierz ]
KADENCJA 2002-2006
1. Kazimierz Sudoł - Przewodniczący
rok 2002 [ pobierz ] , rok 2004 [ pobierz]2. Jan Fryc - V-ce Przewodniczący
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
3. Henryk Chrząstek
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
4. Ryszard Deptuch
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
5. Tomasz Fortuna
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz ]
6. August Gołąbek
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz ]
7. Michał Konefał
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
8. Edward Kopeć
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
9. Franciszek Kopeć
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
10. Stanisław Kurda
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
11. Krzysztof Podsiedlik
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
12. Józef Strzępka
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
13. Anna Trawińska
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
14. Kazimiera Wargacka
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]
15. Kazimierz Wilk
rok 2002 [ pobierz ], rok 2003 [ pobierz ], rok 2004 [ pobierz]