Członek Rady Gminy
Eugeniusz Rutkowski
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców gm. Gardeja
Członek Rady Gminy
Edward Cykał
Komitet wyborczy: Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
Komisje:
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Piotr Bartosiak
Komitet wyborczy: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Elżbieta Plitt
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Zrzeszenia Rolników
Komisje:
Członek Komisji Rewizyjnej
Członek Rady Gminy
Bogusława Górska
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców gm. Gardeja
Komisje:
Członek Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Józef Grzebisz
Komitet wyborczy: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Małgorzata Wioletta Kensicka
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców gm. Gardeja
Komisje:
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Socjalnej
Członek Rady Gminy
Sławomir Kisiel
Komitet wyborczy: KWW Wspólne dobro Gminy
Komisje:
Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Socjalnej
Przewodniczący Rady Gminy
Kazimierz Krzywdziński
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Zrzeszenia Rolników
Komisje:
Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Członek Rady Gminy
Wiesław Laskowski
Komitet wyborczy: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia i Opieki Socjalnej
Członek Rady Gminy
Krzysztof Najdowski
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców gm. Gardeja
Komisje:
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Socjalnej
Członek Rady Gminy
Kazimiera Teresa Ostrowska
Komitet wyborczy: KWW Wspólne dobro Gminy
Komisje:
Przewodnicząca Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Andrzej Piotr Rozmus
Komitet wyborczy: KWW Czarne Razem
Komisje:
Członek Komisji Planowania, Budżetu i Finansów
Członek Rady Gminy
Tomasz Wijata
Komitet wyborczy: KWW Wspólne dobro Gminy
Komisje:
Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Członek Rady Gminy
Władysław Banasiak
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Zrzeszenia Rolników
Komisje:
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego